Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Mit tanácsoltok ha...

Csajok! Mit tanácsoltok ha szeretnénk egy szép, de kicsit magasabb sarkú cipőt venni (ugyanis elég alacsony vagyok, kb 172cm)?

Figyelt kérdés

Ez lenne a kiszemelt cipő: [link]

Tudom, nem egy téli darab, de eleinte csak alkalmakkor viselném, tavaszra pedig már olyan lesz mintha rám öntötték volna :)

De persze ha tudtok jobbat, akkor mutassátok :)

A válaszokat köszönöm

22N



2015. jan. 4. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Mi van??? 172 cm nem alacsony, az átlag lányok olyan 160-165 körül vannak, így a 172 elég magasnak számít. Ezt a csótánytaposót, pedig felejtsd el, szerintem nagyon otromba. Inkább egy ízléses magassarkút válassz.
2015. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

ez egy baromi ronda cipő:D

szerintem alkalmakra végképp nem illik, mert túl színes és feltűnő. én inkább valami csinos, fekete magassarkút választanék, mert ez borzasztó.

ja és nem vagy alacsony, még én se vagyok az, pedig 162cm vagyok

2015. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is hányadek Ez a szandálcipô
2015. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy korulotted 190cm-es lanyok elnek ezert hiszed magad alacsonynak,pedig nem vagy az sőtt az átlagnál magasabb vagy..én is 174 cm vagyok és a suliba talán 1 lányon kívül én vagyok a legmagasabb :(

A cipő tényleg elég csúnya (nekem)De ne érdekeljen szerintem a mi véleményunk,mert mindenkinek más tetszik,és ha neked ez tetszik akkor hordd bátran! :)

2015. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a jóindulatú válaszokat

igazán, nem értem miért lenne annyira nagyon csúnya cipő, egy kék színű vékony pánt van rajta, meg parafa a talpa. igen nem olyan kecses mint egy tűsarkú, de akkor meg azt kapnám meg, hogy úgyse tudok benne járni, ribanos meg stb, pont ezért néztem telitalpút..

a kérdésem leírásában szerepelt, hogy ha nem tetszik akkor mutassatok másikat, ami hasonló magas

2015. jan. 4. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Abban egyet értek a 4-sel hogy ne foglalkozz mások véleményével, de azért vigyázzunk arra is, hogy ne röhögtessük ki magunkat, vegyünk alkalomhoz illő cipőt (és természetesen ruhát is:D)! Tehát elegáns alkalmakra ezt semmiképp ne vedd fel, ez inkább olyan "Balatonpartonsétálgatós" darab egy óriási kalappal és egy napszemüveggel!


Inkább valami ilyesmit válassz:

[link]

[link]

[link]


Ja és a 172 cm nem is alacsony!!:D

2015. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a képeket :) a első, fekete tetszik :)

alkalmak alatt nem esküvőt értettem, hanem szülinap vagy házibulira gondoltam

2015. jan. 4. 20:08
 8/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy vannak alacsonyabb lányok, de nekem akkor is kevésnek tűnik a magasságom pl pasikhoz képest, sokkal jobb egy magasságba lenni velük :)
2015. jan. 4. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem vagy alacsony, inkább magasabbnak mondanálak, de alacsonynak egyáltalán nem.

Ez a cipő meg tényleg nagyon csúnya és egyáltalán nem alkalmi.

2015. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amiket a 6. válaszoló írt, azok közül az első, feketéhez hasonlóakat nézegess.


Az ízlések különbözőek, én a telitalpú cipőket nem találom szépnek, az általad linkelt darabot meg főleg nem.


A 172cm nem kevés, de ehhez -ha neked tetszik- bármekkora sarokkal rendelkező cipőt felhúzhatsz.

2015. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!