Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek! Van itt olyan, aki...

Hölgyek! Van itt olyan, aki heti rendszerességgel húz fel bőrhatású cicanacit, vagy akár latexnadrágot magassarkúval utcára, suliba, munkába? Korral, ha kérhetem!

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mert nem oda való se suliba se munkahelyre.
2015. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Partolom az elottem szolot. Suliba abszolut alkalmatlan munkaba meg attol fugg hol dolgozol, ha bar pultos vagy vagy egy fodrasz szalonban ahol jo ha jol nezel ki akkor oke, de sok munkahelyen pl. Irodakban stb nem dijaznak. Hetkoznapra meg nem tudom.. Ha shoppingolni megyek plazaba vagy moziba barmi akkor oke. De azert, hogy feladd a csekkeket vagy bevasarolj az az napi ebedhez szerintem inkabb kenyelmesebb ruhat huzz, eletszerubb is :)
2015. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo 18/L
2015. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel nekem nincs ilyen nadrágom, és amúgy is ilyen fiatalon elég viccesen néznék ki benne (14/L) ezért nem, de vannak olyan outfitek, amik jól néznek ki, és később majd én is szívesen felvenném őket.:)

Pl. [link]

[link]

[link]

Ezen speciel nem olyan nadrág van, de el tudnám képzelni egy ilyen outfittel is: [link]

2015. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Mivel igyekszem mindennap divatosan öltözni, gyakran van h a fiókból a latexleggingset veszem elő, mert elég univerzális darab, szinte bármit fel lehet hozzá venni (kivéve persze a rövid pólókat). Egy szürke unalmas napon, amikor nincs kedvem annyira kicsípni magam, vagy szoknyát, ruhát venni, de mégis jól akarok kinézni olyankor bármilyen egyszerűbb outfitet feldob a bőrhatású leggings vagy nadrág. Sokszor van h még nők is megdícsérnek milyen csinos vagyok pedig egy egyszerű tunikához és bakancshoz vettem fel :D


24/L

2015. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
5. jól mondja, feldobja az egész szettet egy ilyen bőrhatású leggings
2015. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. is jól mondja, feldobja az öltözéket.

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kötözködni akarok, DE...! :)


A legtöbben iszonyatosan keverik azt, hogy melyik anyagnak mi a neve.

Ami fényes, az nem lesz automatice latex!

A latex az 100% gumi, tehát minimálisan sem légáteresztő. Ha latex nadrágot hordanának a lányok, akkor nagyjából 10 perc után patakokban folyna ki a víz a nadrágjuk szárán és az összes latex fetishiszta a tekintetükkel megerőszakolná őket. Ráadásul a latex iszonyat drága anyag, a viselése púderezést és/vagy olajozást igényel, a mosása is körültekintést követel, ezért sem lesz soha a mindennapi divat része.


Csak a tisztánlátás végett, ezen a fura csajon ami van az latex:

https://www.youtube.com/watch?v=iphW_POnCr0


A leggingsek nagy része lycra vagy spandex, esetleg valami kevert pvc-vel fedett/mártott szövet műbőr jelleggel, de (részemről és a többi fetishiszta részéről) sajnos nem latex.

Nem kötözködni jöttem, csak hátha elindul egyszer végre ez az infó és eloszlanak a tévhitek.

2015. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!