Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel egy...

Milyen ruhát vegyek fel egy iskolai bálba? SOS

Figyelt kérdés
3 hét múlva lesz, elég puccos esemény de nem tudom milyen ruhát vegyek mert most megyek először. Légyszi segítsetek mert ötletem sincs és még meg is kéne venni időben :) amúgy 170 cm vagyok normál testalkattal, hosszú barna hajjal.
2015. jan. 4. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy??:) egy sima egyszeru fekete szoknya egy neked tetszo szinu blezerrel.
2015. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok és pont kosztümöt nem szeretnék mert nagyon nem az én stílusom :)
2015. jan. 4. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem kosztüm :) de akkor vegyél fel egy fekete csőszárú nadrágot meg egy inget, valami feltűnő kiegészítővel.
2015. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
fekete egyberuha vagy ha nem a te ízlésed akkor valami színesebb..én csak ajánlani tudom az olyan egyberuhákat amik lényegében úgy néznek ki mint egy különrészes szoknya+felső de ebben az az előny hogy nem kell egész nap igazgatni és szépen áll :9 egy vastag öv+magas csizma+harisnya így a hideg időre tökéletes de más variációval is meg lehet oldani.a másik verzió egy elegáns feszülős felső+nem testhezálló szoknya és erre egy fekete ujjatlan mellény de ha most körülnézel a boltokban,sok helyen lehet találni olyan felsőket amik már önmagukban adják a hatást és akár egy fekete feszülős farmerrel is tökéletesek:)
2015. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen egyberuha mondjuk fekete sötétkék vagy ha szereted akkor akár valami színesebbet is vehetsz fel.Vagy például nekem van egy rózsaszínes csipkés felsőm és egy magasított derekú a vonalú fekete szoknyával nagyon jól néz ki és csinos is szóval egy csipkés felső és szoknya is jó lehet egy ilyen alkalomra.
2015. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!