Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kik hordanak tisza cipőt?

Kik hordanak tisza cipőt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
anyukám (39 éves)
2008. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

miért? valami baj van vele?


én régebben (mostanság lusta vagyok, meg nem is tudok helyet ahol még árulnak) a "magasszárú tornacipőjüket" használtam. Teremsportoláshoz annál jobb nem is volt. Azon az áron meg főleg nem...

2008. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Tisza cipőt kétféle ember hord:

a színtiszta retrót kedvelő emberek

És az ultrák (focidrukkerek)


De ők nem csak tiszacipőt hanem az összes tisza terméket szeretik nagyon.

2008. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Tisza cipöt igen lehet pár éve kapni a pesten az astorián volt egy üzlet meg nagy plazákban is.

igen most divat a tisza cipö, nagyon sokan pláne a 30-40 közöttiek kedvelik akik ismerték még az eredetit.

2008. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Rengeteg fiatalon is látni manapság, de valamelyik nap pont benéztem egy Tisza üzletbe, és nagyon felment az áruk...
2008. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Bizony, ez még anyáink korából maradt ránk. Lazább stílusúak hordják..
2008. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Például én. Én nagyon szeretem, tény, hogy nem tartoznak az olcsó kategóriába, de jól néznek ki, van egy stílusuk. Egyáltalán nem vagyok focidrukker, sem retromajom, még csak 30-40 közötti kategória sem. 25 éves közgazdász vagyok, jelenleg kismama, baba előtt színházba és rockbuliba egyaránt járó, kocsmázni és kávéházazni egyformán szerető, nőies és utcai ruházattal egyaránt rendelkező női egyed. Mindent persze a megfelelő helyen és időben!

Imádom a Tisza cipőket, ahogyan a különlegesebb mókás Converseket, szeretem még az Adidas Superstar-t is (már amelyiket), általánosságban viszont nem tetszenek a Nike és Puma cipellők. Ezen kívül imádom az olasz ruhákat, a szép bőr cipőket, egyedi táskákat, a sört és a rockot.

És néhány barátom szintén hord még Tisza cipőt, ugyanakkor mind-mind külön személyiség, egyiket sem sorolnám bele az említett kategóriákba. A kérdésedre így nagyon nehéz válaszolni. Mert gondolom, hogy nem konkrét nevekre volták kíváncsi, hanem embercsoportokra.

2008. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
95%
Az hord tiszacipőt,akinek tetszik,és aki megveszi:)
2008. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a kismama válaszával,érdemes figyelni rá.Ritka az ennyire sokoldalú ember,sokoldalú ,izgalmas válasszal.Az ilyen embereket nem lehet beskatulyázni! Te is törekedj erre!
2008. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van Tisza cipőm, és életem egyik legjobb döntése volt :) Szerettem volna táskát is, de itt Győrben sajnos megszűnt az üzlet, és a legközelebbi is 1000 km-re van tőlünk :(

21/l

2009. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!