Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten egyáltalán van még...

Budapesten egyáltalán van még kilós turi a Hádán kívül? Kicsit soknak érzem azt a 3000/kg-ot, ti nem?

Figyelt kérdés

#Budapest #turkáló #Háda #kiló #kilós turkáló
2015. jan. 10. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok, főleg hogy a géprongyot akarják eladni-nehezebb dolgokat nem érdemes ott venni.

Angexnek van kilós üzlete, hasonló árfekvésű, de jobb minőségű.

Csepelen a Szent Imre téren van egy kicsi turi, 1500 egy kiló ruha ha jól tudom.

Maggiesnek is van a Margit körúton a Mechwart ligetnél egy kilós turija.

2015. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Maggies-ben ugyanannyi a kiló ár. Nem tudom mi a baja sokaknak a Hádával, nekem a Maggies-en kívül még mindig az a kedvencem. A többi vagy darabáras és drága, vagy darabáras és nyugdíjasoknak való rémségekkel van tele, vagy esetleg 15nm-es, az állványok közt megfordulni nem lehet, annyira tele van ruhával hogy le se tudsz venni semmit az állványról anélkül hogy 10 másikat levernél, túlfűtött, esetleg még drága is.

Személy szerint nekem az Angex se jött be, talán a Cream-et érdemes megnézni, ott voltam párszor és fogtam ki tök jó dolgokat, de tőlünk messze van úgyhogy nem tudom azóta milyen.

2015. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Choc_ice ***** válasza:
Egyetértek kedves kérdező. Nekem az Angex nagyon bejött, de sajnos ami a közelünkben volt bezárt. :(
2015. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!