Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kik hordanak luxusmárkákat?

Kik hordanak luxusmárkákat?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel hogy van e itt olyan aki hord luxusmárkákat (gucci, armani, stb.) vagy ismertek-e olyat.

Ha te hordasz akkor mit dolgozol?

Vagy ha ismersz valakit, akkor ő mivel fogllakozik?



2015. jan. 18. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Ki nem sz*rja le, hogy milyen márkát viselsz? Na jó, a sznob barmok talán nem, de nem azoknak a véleményére kell adni. Minden értelmes ember tudja, hogy nem az a lényeg milyen drága, hanem az, hogy hogy néz ki, és te hogy nézel ki benne.
2015. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Én pl szinte csak luxusmárkákat forgalmazó üzletekben vásárolok. Egy nagy cégnél dolgozom vezető beosztásban.

Nem vagyok sznob, a sznobság teljesen mást jelent. De ha annak hisz valaki, az sem érdekel.

2015. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

mérnök vagyok.

igen, de vannak olcsóbb, sőt turis ruháim is.

de táskából, cipőből szeretem a márkásakat.

2015. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam venni ilyesmit, nem a márka miatt, hanem mert nem annyira tucat mint mondjuk egy Zara, H&M és társaik. De varratni is szoktam, ami néha drágább mint a luxusmárkák.

Fordító vagyok. De másokat is ismerek akik ilyesmit hordanak, vannak bőven, pl párom apja, aki mérnök. Vagy a magántanárom. Barátnőim: óvónő, programozó, sminkes.

2015. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

igen,hordok luxusmárkákat. jó pár darabom van : táskák, cipők,sálak,ruhák és kozmetikumok mint chanel és dior.. de nem öltözködőm tetőtől talpig luxusmárkákban minden nap

egyetemre járok még.

24/L

2015. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hordok luxusmárkákat, de sokszor találok a HM-ben is szuper darabokat, illetve turkálóban is. Amiből kizárólag a minőséget nézem, az a táska, cipő és a kozmetikumok. Fordító vagyok egyébként (én is).
2015. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Én rendezvényszervező vagyok, inkább középkategóriás ruhákat hordok, még sajnos nem engedhetem meg magamnak a dizájner márkákat. Van 1-2 kolléganőm akik Ralph Laurent, Calvin Kleint hordanak, (inkább a sportosabb vonal) illetve egyik pasi ismerősöm kedvenc márkája a Gucci, de a táskától, pénztárca, sálon át minden, imádom :) Ő a médiában vezető.


23L

2015. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire számít luxusnak, de nekem Michael Kors órám van. A koromat nem szívesen árulnám el, de annyit mondhatok hogy saját pénzből vettem, nem a szüleim pénzéből. Nyáron voltam dolgozni a szüleim munkahelyén, ami jól fizetett.
2015. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

3# vagyok. annyit kihagytam, hogy ha ilyen terméket vásárlok, nem azért hogy villoghassak vele, hanem mert pl tudom hogy az az adott táskát akár tízévekig is hordhatom, nem megy tönkre, nem esik szét, nem szakad le a füle mint az pár ezer forintosoké.

cipőknél szintén még gimis meg egyetemista koromban csak olcsó cipőim voltak, mint ma a kínai 1-2-3-4ezresek. és hát olyanok is voltak, levált a talpa,beázott , elszakadt rövid időn belül.

persze nem kell hasra esni a luxusmárkák termékeitől sem, ezeknek is le lehet rúgni az orrát. de ha bármi gond van vele vissza is lehet vinni.

még fehérneműből vannak jó darabjaim, megérik az árukat. jól tart, nem jön ki a merevítő stb.

de nyilván nem futná arra, hogy minden ruhám ilyen legyen,ezért is írtam, hogy pl farmert vagy kardigánokat,blézereket szoktam venni plázákból, vagy plázás turikból(háda).

de szerintem tudni is kell viselni a dolgokat. kicsit gáznak találom amikor egy alapvetően sportos öltözködésű tinilány valami nagyon puccos táskával járkál. ez olyan mintha bemelegítőhöz húzna valaki magassarkút:S

de mindenkinek más ízlése van.

de ha sportos/túrázós ruha van rajtam,akkor olyan táskát is veszek hozzá, nem channelt.

van még pár dolog amiből nem éri meg szerintem a márkásabb darabok. ilyen a körömlakk is. van 12 ezres körömlakkom is, és elhihetitek hogy nem tud semmivel többet a közönséges drogériásnál.. ott tényleg átvertek, csak a logót fizettem meg.

2015. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

5# vagyok.

Egyetértek az utolsóval. Nekem is főleg a táskáim és cipőim azok amelyek luxusdarabok. Egy drága lábbeli az egész öltözéket fel tudja "javítani", igazi egyedi megjenést kölcsönőz. Sok ruhám amit mindennap hordok a fast fashion üzletekből van, de kabátokra és farmerekre figyelek így azok márkásak. Szerintem az öltözködés ízlés és tehetség kérdése. Meg kell találni azokat a darabokat amelyek illenek hozzánk és tudni kell jól variálni őket. A minőségi luxusdarab pedig mindig javít a megjenésen és időt álló érték. Egy drága sál feldobja az öltözéket és elég belőle 1 vagy 2 darab az egész ruhatárunkba, ellentétben a fast fashion márkák darabjaival amiből képesek vagyunk 10 összevásárolni. A kozmetikumokat tekintve a luxusdarabok magas minőségűek ami meglátszik az elkészített smink minőségében is. Legalább 1 évre elég egy púder vagy arcpír, így pedig a 10-15000 ár azért "elfogadható". Én se vásárolok luxus körömlakkokat ( legdrágább körömlakkom is 3000 volt) és professzionális samponokat,balzsamokat mert nekem túlságosan sok bennük a mesterséges anyag.

Sokszor vannak akciók,leárazások. Én ilyenkor szoktam beszerezni a luxus dolgaim.

2015. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!