Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a nőiesebb, aranyosabb...

Melyik a nőiesebb, aranyosabb szoknya amit ha fölvesz egy lány nem mondják egyből kurvának?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Vagy esetleg a középhosszú, kicsit térd fölé érő lengébb szoknya? (nem mini)


2008. aug. 20. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Első szerintem kicsit kurvás - diszkóba valós, tiniknek, rázzák amgukat, a második meg túl komoly. A kettő közt szerintem rengeteg csinos van, amik kb térdig érnek vagy kicsit feljebb.

Ha minit akarsz, akkor egy egyszerű farmerminiszoknya is lehet csinos, nem kurvás!

2008. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is a kettő között kéne. Az első borzasztó, a második meg kicsit nagymamás. :) Szerintem szánj rá egy délután, és próbálj fel egy csomó szoknyát egy hozzáértő bnőddel: farmerszoknyát, ilyen könnyű anyagú, félhosszú fodros aljút, az nagyon szép, ha jól áll. Ezer féle van. Csak úgy lehet eldönteni, hogy jól áll-e, ha felpróbálod, mert lehet egy szoknya szép a kirakatban, ha te egy más alkat vagy, egyáltalán nem biztos, hogy jól is áll.
2008. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elso nagyon kihivo, discoba vagy tancoslanyoknak valo, a masodik meg inkabb az idosebb korosztalynak. Vannak olyan szoknyak amelyek tenyleg aranyosak es nem tul kihivoak.
2008. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Térd fölé érő szerintem a nyerő ! Mutat is meg nem is és nem is szólhatnak meg érte :)
2008. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan kérdezted? :o :)

Nem csak ez a két véglet van! Ha csinos a lábad, akkor nyugodtan vehetsz fel miniszoknyát (Mondjuk egy csinos farmerminit, nem kell egyből a bőr-vagy lakk szoknya...)! Egy térd fölött érő fazonnal egyébként nem foghatsz mellé.

A lényeg különben az, hogy nem a szoknya hossza határozza meg, hogy valaki "kurvás"-e, hanem az, ahogyan viselkedik a szoknyában!

2008. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

[link]

[link]

www.vanity.hu/piacter/promod/szoknya

itt van még pár ami szerintem nem kurvás.

de egyépként az első az 100%ig kurvás

2008. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Jaja...az elsőt semmiképp...és én is a térd fölé érőt javaslom...bár van akinek kifejezetten a hosszú tetszik, de az átlagnak nem...szóval a másodiknál lehet rövidebb, csak ne látszódjon ki belőle mindened...az gáz...
2008. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én pl csak térd fölé érőt vagyok hajlandó felvenni, és 1-2 olyan is van mint az első, de ha eléggé csípőként hordod akár hétköznapra is felveheted:D
2008. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Uh iylen térd alá érőt ne vegyél,ha nem akarsz 40 évet öregedni. Én cska minit hordok nyáron,mert szépek a lábaim,persze azért nem ANNYIRA minit mint az első képen.
2008. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Adri+ válasza:

olyan 1/2.es vagy kisebb térdfölötti szoknyákat ajánlok.


Térdest vagy alattit semmiképpen.

Az túl konzervatív.


időjárás és esemény függően lehet hozzá meleg harisnya is.

Csajoknak a nadrág nem való : a mai közszemlélet szerint.


Szép éjszakát kívánok Mindenkinek :


Adri+

2019. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!