Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Mango...

Mi a véleményetek a Mango márkáról? Melyik a legnagyobb üzletük Budapesten?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék egy nagyobb bevásárlást tartani. Mango honlapján néztem ruhákat és nagyon tetszenek, az árak is korrektek. Tulajdonképpen alapdarabok kellenek, blézer, körömcipő, fehér ing, fekete és bézs színű táska. Gondoltam a Zarára is, de mindenki szidja, hogy drága, mégis szar minőségű. H&M-be, New Yorkerbe nem akarok menni, mert mindig befürödtem velük, meg otthon is vannak ilyen boltok. Szóval megérné befektetni egy Mangos ruhatárba? Esetleg Zara? Az tényleg nagyon gagyi?

2015. jan. 23. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Mango tényleg szuper, van onnan egy kabátom, bár én akciósan vettem, eredeti áron nem engedhetem meg magamnak. Nem mondanám, hogy kimagasló a minősége, e biztosan jobb pl. a H&M-nél. Zara sem olyan gagyi szerintem, vagyis jól meg kell nézni hogy konkrétan amit veszel, annak milyen a kivitelezése anyaga stb.

Nem tudom melyik a legnagyobb üzletük, de én az Árkádban lévőbe szoktam menni.

2015. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki mondta neked, hogy a Zara gagyi, mert nem az. Sőt szerintem a akciós időszakba sokkal jobb mert,a Mangoba a ruhák fele már ki van szakadva, rossz minőségű a sok próbálgatás miatt. A Zarát nagyon szeretem oda még egy ruhát se vittem vissza. De a Mangot is szeretem. A legnagyobb Mango üzlet a Váci utcában van.

Belinkelem neked a kedvenc alapdarabjaimat (remélem neked is tetszik):

Blézer: [link]


[link]


körömcipő:

[link]


[link]


ing:


[link]


[link]


táska:


[link]


[link]


[link]



Remélem segítettem :)

2015. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Massimo Dutti az a legjobb spanyol fast fashion üzlet, de az árak is elvannak rugaszkodva. Westend és Fashion Streeten vannak üzleteik

2. Zara, ami jó minőségű és az árak is alacsonyak. Soha nem kellett visszavinnem egyetlen ruhát se. Pedig eddig már jópárat vásároltam onnan. Váci utcai a legnagyobb.

3. Mango = ócska. Minőségben a legrosszabb. Nem szeretem.


Vannak még Pull and Bear,Berschka,Stradivarius. Itt főként fiatalos ruhákat lehet kapni olcsóbban. Vannak egész jó darabok is, jobb mint a Mango.

H&M inkább a Zarához sorolható, ki kell válogatni ott is mit veszel. De a Mangonál jobb szerintem.

2015. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Blézer: Massimo Dutti de drágább mint a Zara. Visszont nagyon jókat lehet kapni Zarában, szinte csak onnan van blézerem. Évek óta megvannak, még ma is trendi az amit 4 éve vettem onnan. Minőségben soha nem volt velük gond. Még Gwen Stefaninak is van Zara blézere.

Körömcipő: Zarát ne, nem jók a cipőik. Cska ruhát érdemes ott venni. De ez igaz az összes fast fashionra. Ha csak 1-1 alkalomra van szükséged akkor vegyél a Zarába (olyan alacsony az árúk leértékelve hogy megéri), de mindennapi több órás használatra nem valóak. Én a Högl ajánlom, nagyon jó osztrák minőség. Alleba van üzletük.

Fehér ing: Zarába is vannak jók,H&M is kifoghatsz jót. A Váci utcai H&M a legjobb, ott vannak különlegesebb dolgok is.

Táskák: Zara vagy Massimo Dutti. Sok szép táskát lehet kapni jó áron, de műbőr mindegyik. De ezért a pénzért ne várj többet...


Elmész a Váci utcába ott mindegyik bolt megtalálható és a közvetlen környéken.A 47 villamossal a Deákról elmehetsz az Alleba is.

2015. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régebben szerettem a Mangót, mert az alap business ruhatárat simán össze tudtam onnan állítani. Most valami katasztrófa, nyáron is az volt, de reméltem, hogy télre behoztak normális cuccokat. Össze vissza elszabott blézerek, nadrágok, szoknyák, köldökig érő elegánsabb blúzok és ingek. Ráadásul több ruhadarab szakadt volt vagy lyukas az új kollekcióból is. Pár jó pólót láttam, de ennyi. Átmentem a Zarába, ott sikerült megvennem, amit szerettem volna, átlagosan 10-15%-kal drágábban, de úgy látom, hogy a ruhák minősége is jobb.
2015. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zara azért nem egy luxusbolt,de lehet jó ruhákat kapni jó minőségben és jó áron.

A 15 ezerre leértékelt kabát 2-3 szezont biztos kibírmajd meg azért divatos is. De nem egy Bulberry minőség, az ára se az.

Nem tudom ki mondta hogy gagyi. Ha valaki aki irigy és nem tudja megengedni magának még a Zarát se,akkor az más tészte. De ha olyan akinek egy pamutpolója is legalább 60 ezer, azon ne csodálkoz. Sokan vásárolnak Zarából ruhát és luxuskiegészítőkkel kombinálnak.

Benetton és Weekend MaxMara is jó de drágábbak...

2015. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még a Nanushkát ajánlom. És a Zara sokkal jobb mint a Mango.
2015. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!