Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan hölgytől, lánytól...

Olyan hölgytől, lánytól kérdezném ezt a dolgot aki valamiféle küzdősport edzésre jár, régóta csinálja (karate, thai-box, kunf-fu, . Stb). Nem pont öltözködési kérdés, de a magyarázatnál megfogod érteni a kérdést . Mi az igazság?

Figyelt kérdés

Amit az edzéseken csináltok - különböző rúgási technikák elsajátítása amiket sportcipőben vagy mezítláb tanultok , gyakoroltok - azokat megtudjátok (vagy ha már próbáltad , megtudod ) csinálni magassarkúban , tűsarkúban ( 8-10-12, 12+centisben ) is ???

Mert az oké hogy edzésen az edzőruhában megtanuljátok , de mi van ha az utcán kell (ne kelljen ) alkalmazni a tanultakat és mondjuk 12 centis magassarkúban vagy ??? Oké hogy ha olyan cipőben vagy gyorsan leveszed , de mi van ha olyanban vagy amit nem tudsz levenni könnyen ( szandál , csizma ) ??

Tudnátok ugyanolyan pontosan , jól "verekedni" magassarkúban mint edzésem sportcipőben vagy mezítláb , vagy a magassarkú akadályoz(na) benne ???


Kort és hogy mit sportolsz kérlek írd le .


2015. jan. 25. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár én nem űzök küzdősportot, de elég jól verekedek, ezért válaszolok. Általában mezítláb űzik ezeket, mert zokniban megcsúszna a láb. Én magassarkúban is tudnék verekedni, mert főleg a kezemet használom, de a magassarkak további előnyeit is tudnám alkalmazni. Nem gyakran hordok magassarkút (sőt, csak ünnepségen), ezért ilyen szempontból a kérdésed irreleváns.
2015. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem nagyon hordok magassarkút, de szerintem az öv alatti rúgások talán használhatóak lennének magassarkúban is illetve a kezemet tudnám használni. De például fejre nem is próbálnék rúgni (nem lenne túl jó ha pl a tartólábam kicsúszna...). Valamennyire biztosan akadályozna a magassarkú. Amúgy ez ugye attól is függ hogy ki támad rám. Mondjuk egy jól megtermett pasast nyilván még magassarkú nélkül sem kezdenék el hason ütögetni vagy combon rúgni. Inkább gyorsan becéloznám a legnemesebb szervét vagy a térdét. Esestleg állcsúcson ütném. Ezeket szerintem magassarkúban is kivitelezhetném. Tehát úgy nem tudnék küzdeni mint egy versenyen, maradnának inkább az egyszerű önvédelmi dolgok. 15/kyo
2015. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!