Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor mi az igazság a...

Most akkor mi az igazság a melltartókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pár éve azt hallottam, hogy nem jó, ha valaki állandóan hordja, mert megszokja a mell, és elernyed. Most viszont egyre gyakrabban találkozok azzal a verzióval, hogy akkor ernyed el és kezd lógni, ha nem hordunk melltartót!
2008. nov. 16. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

tudni kell az arany középutat.

ha valakinek nagyon nagyok a mellei, akkor az a legjobb, ha mindig hord melltartót. az átlagos méretű melleknél el kell néha engedni, hogy ne ernyedjen el, valamint nem árt, ha gyakorlatokat is végez az ember.

2008. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül jól kiválasztott melltartót kell venni. Olyat, amelyik nem öszenyomja a mellet, hanem tartja.
2008. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
90-es a mellbőségem, (47kg). Amikor megyek valahová, midig van rajtam melltartó. Amikor otthon vagyok, sosincs. Midig is így csináltam, egyáltalán nem lóg, szép feszesek. Néha tornázni is szoktam, hogy erősödjön az izom, mert én sem örülnék, ha x év múlva a térdemig érne. :)
2008. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó hozzászóló: képet kérünk :-)

De, ha fiatal vagy, akkor nem ér felvágni... majd idővel meglátod, mi lesz.

2008. nov. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!