Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 11 éves...

Szerintetek egy 11 éves lánynak ez a fürdőruha S méretben nagy lenne?

Figyelt kérdés

[link] 142 cm vagyok, 31 kg.

Szerintetek nagy lenne rám?


2015. jan. 25. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Mellben szerintem igen.

Egyébként ha fürdőruhát akarsz, akkor inkább menj be egy üzletbe és próbáld fel, mint így látatlanban.

2015. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a mellem 4-5cm:/
2015. jan. 25. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
11 évesen még gyerekeknek való fürdőruhák között nézegess mert ez még biztosan nagy lenne rád mellben is és bugyi nagyságra is:)
2015. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez még rám is nagy lenne, pedig felnőtt vagyok... az ilyen felsőrészhez nagy mell is kell. És ez nem is 11 éveseknek való.
2015. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a fürdőruha nem 11 éveseknek lett kitalálva.

Majd esetleg 14-15 évesen jó lehet de 11 évesen... Ráadásul szerintem nem is lesz a méretedben.

2015. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mert én is akkora vagyok mint te és nekem még az XS -es is néha nagy.
2015. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nagy. Mellben főleg. 11 évesen szerintem még ne akarj ilyen felnőttes fürdőruhát, idétlenül néz ki egy kislányon. Nézegess inkább kifejezetten kiskamaszoknak valót, azok méretben is passzolnak és lehet nagyon jókat kapni (nem kislányos, de nem is annyira nőies).
2015. jan. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, én 160 cm/40 kg-al hordok XS fürdőruhát (A kosaras mellel).

Szerintem ha bemész egy ilyen boltba, tuti ránézésre ajánl az eladó megfelelőeket.

2015. jan. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!