Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok járni túrkálóba?...

Szoktatok járni túrkálóba? Melyik volt a legnagyobb márka amit kifogtatok?

Figyelt kérdés
én egy újszerű eredeti Lacoste pólót (nem vicc, utánanéztem h eredeti) meg tommy hilfiger pulóvert, meg több teljesen újszerű kangol pulcsit
2015. jan. 26. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha. Az eddigi legnagyobb "fogásom" egy Gap farmerdzseki volt :)
2015. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ritkán járok, és akkor is csak a Hádába, nekem a többi nem igazán tetszik.

Egyszer találtam egy Gucci felsőt, mintha új lett volna. :)

2015. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy Agent Provocateur fűző, még rajta volt a címke. Rákerestem neten, az új ára nevetségesen sok (200 000Ft körül), én egy ezrest hagytam ott érte.
2015. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem annyira, párom pasi létére imád, eddig egy G-Star farmert és valami nagyon menő bőrcsizmát talált magának
2015. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mostanában már nem nagyon járok, mert ez időigényes, de pár éve még rajta voltam a vadászaton.


legnagyobb fogásom egy vadi új (benne volt a nagy papírcetli) Bape póló volt (férfi) - ez Pharrell Williams márkája, kilósban vettem, tehát kb 300 ft volt, az eredeti ára (bár itthon nem is kapni) 100 dollárnál kezdődik.

2015. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti hogy vásároltok, de én sose nézegetem milyen márka, mert nem az számít, hanem hogy jól nézzen ki... fogalmam sincs milyen márkásak a cuccaim.
2015. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Régen ( 10 éve) még hetente akár többször is mentem, órákat túrtam (ja, volt rá időm :)) most már nem, max ha útba esik és van időm.

Pasimnak vettem G-Star Raw pólót kb 1500 Ft-ért pár még a nyáron ami jónak száámít. H&M, zara ilyeneket találtam sokat, kirívóan nagy márkára nem emlékszem. vagyis láttam designer cuccokat de nekem nem mérvadó a márka. Tetszen a holmi az a lényeg.

2015. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

karen millen blézer (még rajta volt az árcédula 270 euro lett volna, én 325 ftért hoztam el.)

reiss ing (ez is 200 euro forint körül lett volna)

3 darab fűző (2 marks&spencer a harmadik meg valami nepáli)

2015. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én azért kíváncsi lennék ezeknek a ruhaknak a történeteket,hogy ki és miért adta be turiba, érdekes dolgok ezek :D
2015. szept. 12. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!