Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz manapság a trapéz szárú...

Gáz manapság a trapéz szárú nadrág? Hasonló, mint ez, csak drapp színben.

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 9. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

nemrég(három-négy éve) a répanadrágról volt szó egy magazinban.Egy stylist mondta,hogy a legjobb nőből is nagysggű vékony lábú lompos lányt csinál,és minden szempontból előnytelen,senkinek sem ajánlja,és CIKI!!

Azóta ezt valahogy elfelejtik,és a legnagyobb tehén is felveszi,meee ez a divaaat!

Nem is lehet csodálkozni,hogy befellegzett ennek a fazonnak..Úgy néz ki,mint mikiegér..ósdi,és ízléstelen..a csőnadrágf meg olyan,mint régen a pamut cicanadrág mánia!az is van akinek irtózatosan állt..és ha van az embernek egy icipici úszógumia,azt úgy kiemeli,hogy egy nagy lufi lesz,pálcika lábakkal!!!Akinek ez tetszik,az hordja..én nekem kificamodott az izlésem,én extra trapézt szeretek hordani deszkás cipővel,ált.feketét,vagy farmert,esetleg van egy jópofa ezüst is..olyan cyberes..fishbohne..

tökéletes!!!De mindenki olyat hordjon ami neki kényelmes,és tetszik benne magának..én nem kérném senki véleményét,mert engem spec nem érdekel..:)

2010. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 10. 10:46
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából örültem hogy bejöttek a cső és a répaszárú nadrágok, mert már kezdtem unni a trapézt, mivel alkatilag mindkettő jól áll most télen csőszárút nyáron meg majd vegyesen hordom, azért remélem maradnak azért ezek a fajta nadrágok is a trapéz mellett ,mert így legalább mindenki megtalálja a neki megfelelőt.
2010. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!