Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudják az emberek lenézni...

Hogy tudják az emberek lenézni a másikat az öltözködése miatt?

Figyelt kérdés

Most ízlésről beszélek,nem higiéniáról!

Miért baj az,hogy ha pl valaki a lilát szereti,nem a sárgát?Miért fáj ez egyeseknek?Miért nézik le az embert csupán azért,mert más a stílusa/mást szeret?Az előbb olvastam egy kérdést,ciki e,ha valaki nem nőiesen öltözködik,hanem pl sportosan..nincs rá szó,hogy milyen förtelmesen lenézik egyesek a másikat!Ezek az emberek mondják már meg,az teszi őket többre,hogy mit vesznek fel?Vagy csak jódolog másokat lenézni,mert nem azt szereti,amit ők?Ezeknek az embereknek rohadtul kíváncsi lennék az érveikre!!!


"Ruha nélkül a király is olyan,mint bárki más!"


2010. febr. 9. 14:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Az edzőcipő, farmernadrág és kapucnis pulcsi az férfi ruházat."

nem, mi???? nevetséges vagy.

2010. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Tőlem mindenki úgy öltözik ahogy akar, szabad világban élünk, nem kötelező a csador, nem kötelező az iskolaköpeny. Bár ha bevezettetnénk csak egy picit pár hónapra, utána biztos mindenki értékelné, hogy abban megy ki az utcára amiben akar és talán nem azzal foglalkoznának, hogy a másik miben van.

Én speciel senkit nem nézek le, aki szegény, az szegény, jó hogy kajára költ mint márkás cipőre, vagy ruhára. Az igénytelenség más, az azt jelenti, hogy valaki nem fürdik, nem mos fogat, nem mossa ki a ruháit.

A nagyon szélsőséges dolgokat nem szeretem, de ha másnak úgy esik jól, lelke rajta, mi vagyok én, hogy beszóljak másoknak??

üdv.: egy amúgy divatmániás "hülye szőke"

2010. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Férfi ruházat szerinted egyenlő a férfias kinézettel? AGYAT NÖVESSZ TE GYÖKÉR! Mint említettem, ha megtanultál olvasni, utána próbálj vitatkozni neten.
2010. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

namivan:D idegesvagy, mi?:D

hátezmost nemjöttössze, papolj máshol a nőies öltözködésedről. itt nemvevőek rád.

2010. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

NEM bizony!Itt senki sem vevő az ilyen ruha által ítéőkre,és nem azért,mert lompos,hanem mert szeretne a sok ember által ideálosnak vét tucatszemléletből kimaradni!Ha ez bűn,akkor neked komoly lelki bajaid lehetnek!Én nem vagyok cicababa,ritkán veszek fel magassarkút,miniszoknyát,mert nem tudok benne normálisan járni!!!Melyik a jobb?Ha az utcán megy egy farmeros,edzőcipős lány,akinek van egy jófajta kisugárzása,vagy az,ha esetlenül toporog,botladozik valaki egy magassarkúban,egy miniszoknyával,ami neki amúgy is előnytelen,mert pl vékony a lába..persze hogy minenki megbámulja,mert majd orra bukik,és szerencsétlenül néz ki,rosszul érzi magát a ruhájában,nincs meg a kisugárzás,inkább a kinézete miatt stresszel,hogy jajj,el ne essek!Vajon melyik a cikibb???

Aki elítél valakit csak azért,mert nem úgy öltözik,ahogy ő,az menjen el egy rhadt kolostorba,ott mindenki ugyanazt hordja,nem lesz probléma,hogy bárki is kilógna a sorból,nem fogja bántani a kis szemét semmi!!!

vagy harcolj az eggyenruháértnki öltözzön hupizöldbe,és nem lesz panaszod,hogy valaki máshogy mer kinézni!Azt hiszed,minden nőnek miniszoknya,magassarkú?Az eszedbe sem jut,hogy esetleg nem áll jól neki?Vagy direkt esetlennek akarod,hogy kinézzen,hogy minden pasi inkább a te sggedet bámulja???Irigy vagy azokra,akik ezek nélkül a ruhák nélkül is tudnak nőnek kinézni???Mekkora egy ..nem mondom mit mondanak az ilyenekre,ami te vagy..látszatember!Talán ez a legjobb szó!

2010. febr. 9. 22:36
 16/22 anonim ***** válasza:
ahány ember annyi stílus..szerintem mondjuk azok, akik az öltözködésükkel próbálják felhívni magukra a figyelmet (itt nem egy kivágott felsőre vagy szoknyára gondolok, mert olyat sokan hordanak mondjuk) mittudomén milyen színes hajjal meg goth, sátánista, emo, saucy emo stb "stílussal" akar kitűnni a tömegből, hát azokat az embereket vagy otthon semmibe veszik vagy csak mások hatására lettek ilyen "feltűnőek" és nekem ez vicces, mert lerí mindről, hogy nagyon különlegesnek érzik magukat, közben nagy részük nem az
2010. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Ideges vagyok, mert olyan primitív vagy, hogy az anyanyelveden sem tudsz értelmesen beszélni. Ideges vagyok, mert ilyen embereket számítógéphez engednek. A vitakultúrád a páfrány szintjén van, érveid nincsenek, de minek is lennének, hiszen úgysem érted, mit mond a másik, akkor hogyan támadnád?


Az meg, hogy hol vevők rám, nem igazán érdekel, ha eleget mondom talán a birka nyomorék tömeg (értsd te) is megérti.

2010. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

előző!Én művészlélek vagyok,festek,rajzolok,és van amikor úgy néz ki a hajam,mint az egyik festményem..szeretem a feketét is,de nem tartozom egyik stílusba sem..magam találom ki a ruháimat,a hajamat én vágom,sminket én csinálom,szerintem nem vagyok egy feltünési viszketegséges,de mindíg van egy kis valami,amivel az emberek szemét odavonzom..eddig senki nem mondta,hogy hülyén nézek ki,vagy hogy nem áll jól valami..én sem mondok senkinek semmit,ha valakinek nem áll jól valami,mert az nem az én dolgom!ez annak a dolga,aki belenéz reggel a tükörbe,és azt mondja magának,hogy na rendben vagyok,ha magának tetszik,az a leg fontosabb..ha már a megkülönböztetéseknél tartunk,általánosítok kicsit..öregnéne rosszul lesz,és mindenki elmegy mellette,csak egy csövesen öltözött rocker lép oda segíteni rajta,a többiek meg körbeállják,és NÉZIK!

hallottam,és részese voltam ilyen dolgoknak..pl úgy,hogy a pasim rocker..ha ítélni kell,biztos nem azokat fogom elítélni,akik valamilyen stílust képviselnek,vagy szürke egerek,hanem azokat az embereket,akik ezért elítélik őket,és a stílusok közti konfliktusokat sem csípem,csak akkor értem meg,ha valami durva különbség van a nézeteik közt,pl Hippy-Skinhead

szóval mindenki mérje végig reggel magát,és ha tetszik magának,arra gondoljon,hogy az az ember,akit megszól,az is meg volt magával elégedve,amíg belé nem kötöttek,mert pl nem sárgába volt,hanem zöldbe,és ez a kötözködőnek nem a kedvenc színe,el se bírja viselni a látványát..

Barátnők:A kötözködőknek is biztos rosszul esik,ha a kedvenc pólójára azt mondják,hogy ocsmány,és hogy ne hordja már!Nos az ember kétszer olyan rossz érzést kap,ha egy idegen szól be ezért,miközben ő reggel,és a nap minden percében tökéletesen érzi magát,de valakinek mégis szúrja a szemét,és még van pofája beszólni!Ez a világ egyik legcsúnyább dolga!El is ronthatod az egész napját,te miattad lesz szomorú!Azért ez rossz dolog,és aki ilyen,arra nem mondhatom,hogy jó emberés más se fogja érte megdícsérni!Lehet mondanotok,hogy le van szrva mit érez,e ezzel csak ti mutatkoztok be,valójában milyenek vagytok..

2010. febr. 10. 08:24
 19/22 anonim ***** válasza:

még te vagy ideges? mikor bőszen fejtegetted ebben is és a másik topickban is h egy nő nemlehet nőies farmerban edzőcipőben és kapucnis pulcsiban?

egy az egyben leírtad h ez férfias viselet?

aztán meg felvagy háborodva, h itt most nemveled értenek egyet?

aztán meg ellentmondasz magadnak?

naneeeee.....hányszor kifejtettem neked ebbenis meg a másik topicban is, h nemmindegy milyen az a farmer, azaz edzőcipő és az a pulcsi. hányszor leírtam h nem a végletet kell nézni, nem a legférfiasabbat....de mintha a falnak beszélnék, tecsak hajtogatod h akkorsem az a megfelelő öltözet egy csajnak, mert ránézésére ítélnek az emberek....jah, ránézésre ítélnek. de farmerban pulcsiban és edzőcipőben is megtudnak ítélni. akár nőiesre is. csak ezt nemvoltál képes felfogni. ezért kezdtem el neked linkelgetni....de utána meg jött a felháborodásod, meg az ellentmondásos beszólogatásod.- hát az ilyennel mitlehet kezdeni? sem,mit. erre semmitsem lehet mondani. 2nk közül te voltál az aki képtelen volt felfogni h miről is beszélek. mondtad itt az okosságaid h ne végletekben gondolkodjak...de te meg kijelented h a farmer az férfias, az edzőcipő férfias, és a kapucnis pulcsi is férfias....hát bazeg.....nesze neked véglet.

2010. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

azért tudjátok mire vagyok kíváncsi?

Hogy az ilyen NŐK hogy mennek szalonnasütésre,túrázgatni,kirándulni,vagy egyszerűen miben lapátolnak havat,és akkor hova teszik a nőiességüket? :P :D

Vagy van a kanjuk,aki ugye igazi férfi,mercivel,vagy audival viszi sétálni őket,és ellapátolja a havat,mert szegény lány nem bírja..:D

otthon takarításhoz is miniszoknyát vesznek?Vagy ha fizikai munkát végeznek(amit kétlek)oda is úgy mennek?Mert még egy buliba elmegy,na de minden napra...Vásárláskor,amikor nagybevásárlás van,gondolom a sarki közértbe is kocsival mennek,mert magassarkúba,miniszoknyába megnézném hogy cipelnek haza húsz kilót! :D Ezek a NŐK szerintem pasi meg kocsi nélkül életképtelenek..és tudod mi van az életképtelenekkel?KIPUSZTULNAK! XD

2010. febr. 10. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!