Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyre több médiában szereplő...

Egyre több médiában szereplő pasi hord rózsaszín cuccokat. Én azt gondoltam többjükről, hogy férfi! Ezek b. zik, vagy mi a bajuk? Egészséges férfiember nem hord ilyet!

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 07:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
60%

mar miert ne hordhatnanak?

nekem sem a kedvenc szinem, de butasag emiatt b. zizni meg azt mondani, hogy nem igazi ferfi. akkor szerinted milyen az igazi ferfi?

2015. febr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
60%

Mit vársz manapság? A pasik cicanacit hordanak meg hasonlók, pont a rózsaszínt ne viselnék?

Szerintem sem normális dolog, de had viseljék, majd nem veszik komolyan őket.

2015. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:

A rózsaszín ing nem b_zis, a b_zik teljesen más áranyalatot használnak mint a hagyományos rózsaszínű férfi ingek. A szürke öltönynadrághoz pedig kifejezettel jól áll egy halvány rózsaszín ing, szürke nyakkendővel.

A b_zik nőies stílusú és színű cuccokba flangálnak.

2015. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
49%

A rózsaszin ing tud ferfias lenni csak tudni kell hordani..


Masbol viszont gazba rozsaszin ferfin.

2015. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
0%

A pasimnak is van két rózsaszín felsője, a világból ki tudnék futni, ha viseli őket!

Tagadja, hogy meleg volna, bár én hajlok rá, hogy talán biszex - de nem a felsői miatt.

2015. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
80%

egy szin nem b.u.z.is

az csak egy szin

neked meg aki nem fekete-szürke-fehér szentháromságát követi az homokos?


egészséges férfiember bármit felvesz, mert pontosan tudja, hogy egy rózsaszín ingtől hirtelen nem kezd a férfiak iránt érdeklődni


egészséges férfiember tojik arra hogy a sok marha mit gondold, meg mibe szól bele, mert van önbizalma


az egészséges férfiember azért férfi és nem tini, mert már nem a haverok szava a döntő abban, mit vegyen fel

2015. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Háát, szerintem a púder rózsaszín, meg a bézs még simán elmegy, de a magenta szín, főleg nagy felületen túlzás, én nőként sem viselek cikláment túl gyakran. Mintának, vagy kiegészítőnek még talán elmegy, valami magamutogató party szerkó részeként..
2015. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
0%

Persze, a nők sem hordhatnak se feketét, se kéket, se zöldet!

......hülye

2015. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
90%
megmondják nekik mit hordjanak ...
2015. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
31%
Miért neked a ruha teszi az embert? Liberális világban élünk, mindenki azt hord amit akar.
2015. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!