Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetséges, hogy egyszer majd...

Lehetséges, hogy egyszer majd nem lehet már kapni csőfarmert?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy visszajön a bő nadrág. Ha egyszer ez bekövetkezik és annyira felkapott lesz akkor sehol nem fogok már találni szűkítettet? Remélem, hogy ez nem történik meg, hiszen olyan anyukás meg mamám a bő. :S
2015. febr. 4. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
istenem
2015. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön egy új divat, akkor igaz az, hogy túlnyomórészt olyan fazonú ruhákat lehet kapni, de mellette ugyanúgy lesznek kevésbé divatos fazonok is, max kisebb választékban. Pl az én tinikoromban a trapéz nadrág volt divat (10-15 éve), ami ma már nem népszerű, ugyanakkor kapni attól még lehet. Akkoriban el sem tudtam képzelni, hogy nekem fog valaha tetszeni más nadrág is, de láss csodát manapság én is csőfazonút hordok, de van teljesen bőszárűm is, illetve még egy répa fazonú is, mindegyik tetszik. Simán lehet, ha bejön a bőszárú, és minden tinilány abban vonul majd, nem fogod olyan mamásnak tartani. ;)
2015. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor minek írsz ide? Senki nem kérdezte az ide nem tartozó válaszodat.

Második, köszi! :)

2015. febr. 4. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle ruhát lehet kapni, olyat is ami 1990-ben volt divat... mellesleg ha már mindenki bőt fog hordani akkor úgy is az lesz neked is a mániád... ahogy most a cső fazon. Az is csak azért menő most mert divat, attól még nagyon sok csajszinak nem áll jól aki hordja.
2015. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy örökké lehet majd kapni, azonban ha már egyszer nem lesz majd divatban, akkor sokkal kevesebb színben fogják gyártani.

Én ugyanígy vagyok most a kissé bővebb fazonú farmernacival. Én nem hordok csőnadrágot, ámde nem is trapéz szabásút veszek, hanem a kettő között. És pl. farmert illetően a színválaszték kimerül a feketében és a kékben sajna. Szürkét kerestem mindenfele, pedig színes is de jó is lenne, de a szürke is reménytelen. Csak ez a kettő létezik ilyen szabásban.


Szóval erre számíthatsz: fekete és kék színben lesz kapható, ha már nem ez lesz a divat. Semmi mintás, színes gatya.


Mire kimegy a divatból, már valószínűleg dolgozni fogsz, egy komolyabb helyen nem is hordhatsz végig lábhoz simuló nadrágot, mert az ilyesmi nem munkahelyi viselet. Fent szűk - ez rendben van, ámde térdtől bővülnie kell egy picit.

2015. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. febr. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!