Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még divat a gumicsizma?...

Még divat a gumicsizma? Meddig lehet hordani?

Figyelt kérdés

Ha most veszek meddig tudom hasznalni?

[link]

Ilyen a csizma!!!!!?


2015. febr. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Meddig?? Mondjuk mindig, amikor szakad az eső?

Mondjuk nekem nem tetszenek, de tény, hogy praktikus.

2015. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%
Aratási szezon végéig lehet hordani.
2015. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én imádom van 5 pár gumicsizmám különböző hosszúságú és akkor is felveszem ha nem esik az eső (persze ha hidegebb van) jaaa és pont lesz.rom mások véleményét :)
2015. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hordom amikor szakad az eső, és ha latyakos az út olvadt hó miatt akkor 2 vastag zoknival tökéletes:)
2015. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2-es irta!

Mondjuk a nagyapam tavasszal metszeshez is felveszi..

2015. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Csak délután fél kettőig.
2015. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is van kék szinü Danea gumicsizmám,imádom sokat is szoktam hordani és lesz*rom,hogy ki mit mond itt felénk sokat esik az esö/télen folyton hó van ilyenkor beszoktak ázni a cipöim,bakancsaim(van egy jobb Quechua bakancsom az nemszokott beázni)sokkal jobb,hogy egész nap száraz a lábam.Most is kb.20 cm hó van iskolába is gumicsizmában járok,tavaly is Novembertöl Március végéig gumicsizmában mentem iskolába,boltba és ilyesmi helyekre,dupplazoknival,kötöttzoknival egyáltalán nemhideg eleinte fázott a lábamszára,de kitaláltam,hogy a zokniba betüröm a nadrágom és nem is fázik már,sohasem volt ''büdi'' a lábam.Esetleg ha elegánsabb helyre megyek oda börcsizmát szoktam fölvenni,remélem annyi ideig nem ázik be. Nemérdekel cikizzenek nekem jobb száraz lábbal,mint fizesen orákon keresztül üldögélni! :)
2016. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!