Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az baj ha csőfarmert+pólót...

Az baj ha csőfarmert+pólót (pulcsit) és tornacipőt hordok? (Csak azért mert sok helyen olvastam, hogy ez mennyire gáz, meg, hogy ez csak majmolás meg ilyenek) 14L

Figyelt kérdés
Szívesen vennék fel ruhát meg csinosabb blúzokat, de egyszerűen nem találok sehol olyat ami jól áll, árban is megfelelő és úgy néz ki, hogy azt egy korombeli lány felvehetné. Azért hordom ezt az egyszerű farmer+póló+tornacsuka szettet, mert csak ilyet kapok. De szerintetek ez gáz?

2015. febr. 14. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Bármelyik plázában, kínaiban is kapsz fiatalos csinos ruhákat, nem hiszem el hogy te pont nem találsz mikor mindenki más igen. Na meg cipőt is... tornacsuka tornaórára való, nem hétköznapi viseletnek.

Nem gáz ha farmer pólóba öltözöl, legalábbis nekem nem, legfeljebb nem leszel csinos lány, csak egy a sok közül aki nem tud csajosan öltözködni. De ez neked vagy megfelel, vagy változtatsz, nem másoknak kell megfelelni.

2015. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
miért kellene mindennkinek "csajosan" öltözni, ruhát meg magassarkút húzni? persze a kérdezőnek igénye van rá, de kedves utolsó válaszoló, nem mindenkinek ez élete vágya. valaki jól érzi magát tornacipőben és csőfarmerben pulcsival, s ha jól érzi magát a bőrében, vonzó lesz a kisugárzása is. ne legyünk már ilyen csőlátóak. mindenki azt hord, amit csak akar és amit szeret.
2015. febr. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 14 évesen bőven megfelelő ez a viselet, de még később is.
2015. febr. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond. Ha te így jól érzed magad, akkor hordj ilyen cuccokat. Nem muszáj csini cuccokat viselned magassarkúval, csak azért, mert a csajok nagy része így néz ki.
2015. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem is ez lenne a normális 14 évesen. :) Csak a mai csajok már nem bírják elég korán kezdeni, és ennyi idősen már úgy néznek ki, mint aki a sarokról jött. A cipő terén tudsz változtatni, ha csinosabbat szeretnél, ne kell magassarkút hordani, én is csak ritkán veszem fel, mert kényelmetlen lenne minden napra. Lapos talpúból is vannak nőiesek. Sőt én pl. úgy szoktam, hogy egy markánsabb cipő (pl. egy jó kis bakancs, vagy motoros csizma szerű csizma), és ahhoz vmi szűk farmer, és nőies felső, elegáns órával, és letisztult, kevés kiegészítővel.
2015. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!