Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti játszanátok ilyen...

Lányok ti játszanátok ilyen játékkal?

Figyelt kérdés

Még régebben találtam a neten ilyen divatos, berendezős, öltöztetős játékot és rákattantam. Dolgozik a baba és a "pénzen" amit keres be lehet rendezni a házát meg öltöztetni és egy csomó bútorból, ruhából, hajból meg ilyesmiből lehet választani, tök vicces. Annyi ruha van, én meg rendesen élvezem, hogy vehetek neki ilyet is meg olyat, felöltöztetem, leöltöztetem, felteszek még valami kiegészítőt, kicserélem, újrabútorozom, meg ilyesmi.

Egész jól elszórakoztatom magam, ma pl. ezt alkottam:


[link]


Nekem bejön, de még nem említettem senkinek, mert félek, hogy hülyének néznek, hogy ilyenekkel foglalkozok.


Jó kis koromban volt tevém is, hagytam is meghalni, mert hülyeségnek tartottam, de ez szerintem tök poén, amúgy is imádom a ruhákat, és élvezem, hogy divatolhat a babám, meg rendezgethetem a házát. Szerintetek gáz?


2010. febr. 11. 19:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

15L vagyok és a 25 éves barátommal simsezünk szinte minden nap:DDDDD Az is kb ilyen..:D Szóval...:D De hátaztán..Mi szeretjük..:D

Anya meg olyan éttermessel játszik(35éves:D),amit bekell rendezni utána meg főzni kell a vendégeknek,meg főzőversenyekre kell járni:D ÉS függő már szinte:DD

2010. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Be tudod linkelni a főzőset? :D Én főzni is szeretek, ez nagyon tetszik!
2010. febr. 11. 20:01
 13/30 anonim ***** válasza:
aha:D persze:D én játszok ilyennel x'D 15/L
2010. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Én regeltem erre a játékra,de nem tudom használni.:S

Hogyan kell elküldeni dolgozni meg hasonlók?

2010. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
én is simán játszok ilyeneket, 21 éves vagyok :)
2010. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

ez cd-s mint a sims..:S

sparba vagy media marktba vettük azthiszem 990ft-ért:D

Olyan a doboza hogy ilyen kék és az a játék neve,hogy Restaurant Empire A konyhafőnök ajánlata:DD

Anyának már 3étterme van,mert mindig kap ha a játékidő szerint azthiszem fél évet megcsinál rendesen:D Szóval rávan kattanva ő is,úgyhogy nem vagy túlkoros ehhez:D

Amúgy [link] itt találtam (mert képet kerestem róla)eladó ilyen játék:)

2010. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

ja,ottmár befejeződött az árverés:/

de itt van még ahol elad:D

[link]

2010. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok és nekem a stardollon van babám:D de köszi ezt a linket ez jobbnak tűnik:D kipróbálom.

és szerintem nem gáz egyáltalán.:D

2010. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

[link]


ez is hasonló tematikájú játék, de itt a magasabb szinteken rendesen meg kell küzdeni a továbbjutásért :) (ha most innen regisztrál vki használja légyszi ezt a linket :D kapok érte + pénzt xD)

2010. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Köszi a tippeket!:)

Egyébként én is szoktam ilyenekkel játszani:D

16/L

2010. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!