Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti játszanátok ilyen...

Lányok ti játszanátok ilyen játékkal?

Figyelt kérdés

Még régebben találtam a neten ilyen divatos, berendezős, öltöztetős játékot és rákattantam. Dolgozik a baba és a "pénzen" amit keres be lehet rendezni a házát meg öltöztetni és egy csomó bútorból, ruhából, hajból meg ilyesmiből lehet választani, tök vicces. Annyi ruha van, én meg rendesen élvezem, hogy vehetek neki ilyet is meg olyat, felöltöztetem, leöltöztetem, felteszek még valami kiegészítőt, kicserélem, újrabútorozom, meg ilyesmi.

Egész jól elszórakoztatom magam, ma pl. ezt alkottam:


[link]


Nekem bejön, de még nem említettem senkinek, mert félek, hogy hülyének néznek, hogy ilyenekkel foglalkozok.


Jó kis koromban volt tevém is, hagytam is meghalni, mert hülyeségnek tartottam, de ez szerintem tök poén, amúgy is imádom a ruhákat, és élvezem, hogy divatolhat a babám, meg rendezgethetem a házát. Szerintetek gáz?


2010. febr. 11. 19:25
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ezt a konyhásat szerintem megnézem magamnak, csak az a baj, hogy pont azt élvezem ebben a babázósban, hogy másokét is megnézhetem. Mikor épp elvertem a babám összes pénzét, akkor azzal is el tudok lenni jó sokáig, hogy nézegetem kinek milyen ötletei vannak. :)
2010. febr. 11. 22:00
 22/30 A kérdező kommentje:
A miss bimbot is próbáltam, de nekem kicsit komplikált volt, hogy etessem is. :D
2010. febr. 11. 22:01
 23/30 anonim ***** válasza:

[link]


na én is játszottma, tök jó volt :D

2010. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Volt egy kérdés, hogy hogyan kell használni. Csináltam egy rövid kis képes útmutatót, így hátha könnyebb.

Egyébként ez az angol nyelvű verzió, de van franciául és németül is. Azok ohmydollz néven futnak, így rákereshettek googleben.


[link]


[link]


[link]

2010. febr. 11. 22:39
 25/30 anonim ***** válasza:
Jóez.
2010. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
ez a játék ingyenes? mert a leírtak alapján nagyon tetszik, én a sims-ért vok oda nagyon, de kipróbálnám ezt is
2010. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ha valaki akar, akkor vehet rendes pénzért pénzt a babájának, hogy több cuccot tudjon összevásárolni, de én eddig lófszt nem költöttem rá, majd pont. :)
2010. febr. 12. 18:09
 28/30 anonim ***** válasza:

énis szeretem az ilyeneket :))

nincs mitt szégyelni :D

2010. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
h kell penzt szerezni?:P
2010. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Elküldöd dolgozni, azzal keres. Vagy a lusta módszer, emelt díjas smssel, vagy paypallal, bankkártyával veszel rendes pénzért. Nem kifejezetten ajánlom, mert szerintem rohadt drága.


Ha érdekel nézd meg akármelyik butikban a HOT szekciót és ott ott van, hogy mi mennyi. Alul meg ott, hogy get acclaim coins.

2010. febr. 13. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!