Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor magassarkuban vagytok...

Mikor magassarkuban vagytok lányok olyankor nagyobb az önbizalmatok és magabiztosabbak vagytok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 19:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó örülök,hogy így még vagy elégedve!
2015. febr. 16. 20:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem őket, így nem is hordok ilyesmit, és nem ettől lesz önbizalmam. Mikor szökőévente muszáj felvenni, akkor meg az életkedvem is elmegy tőle.
2015. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pont akkor nincs önbizalmam, amikor magassarkút veszek fel. Folyton úgy érzem, hogy mindenki engem néz amit szeretnék annak betudni, hogy csak azért mert feltűnőbb egy lapos cipőhez képest és nem azért, mert nem tudok benne menni. :D

Meg alapból se valami jó a mozgáskoordinációm, itthon mezítláb is gyakran szédelgek és megyek neki a szekrénynek, meg rosszul lépek, nem még egy magassarkúban. Nem egy életbiztosítás abban flangálnom. :)

2015. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, amikor lányokkal vagyok körülvéve, akkor igen. Viszont ha pasikkal, akkor megfordul a fejemben, mi van, ha riancnak gondolnak. (Köszi, gyakoris válaszolók -.-)
2015. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Természetesen magabiztosabbnak érzem magam, főleg amikor magasabb vagyok a körülöttem lévőknél. Sajnos sok pasit elijeszt, hogy fel kell nézniük rám
2022. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!