Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek tetszik ez a...

Lányok nektek tetszik ez a stílus (Képek)?

Figyelt kérdés

Alapvetően H&M-ből meg Zarából öltözködöm. Nektek bejönnek az ilyesmi egyszerű szerelések?


Tavaszi időben:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nyári időben


[link]


[link]


[link]


2015. febr. 21. 11:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Valamiért nem jók a linkek. Na még egyszer


Tavaszi:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nyári


[link]


[link]


[link]

2015. febr. 21. 11:07
 2/13 anonim válasza:

404. Not found.


Elbattad.

2015. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem igazan vagyok ennek a stilusnak a hiva, de jo ha egy ferfi/fiu ilyen igenyesen oltozkodik es nem seggig letolt nacikban jar. Szerintem jo a stilusod :)
2015. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, az alkatom olyan kb mint a harmadik képen levőnek.
2015. febr. 21. 11:12
 5/13 anonim ***** válasza:
A téli nem olyan rossz, a nyári ronda. Amúgy engem inkább az zavarna, hogy ennyire foglalkozik az öltözködésével valaki, csak ilyen drágább üzletekből hajlandó vásárolni. Eléggé nárcisznak jön le. Nem azt mondom, hogy szakadt cuccokban járjon valaki, csak öltözzön egyszerűen, ne foglalkoztassa annyira nagyon a kinézete, ne csak ilyen Zara meg H&M-be legyen hajlandó betenni a lábát. Ez az én véleményem, 19/L
2015. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Amit nyárinak linkeltél sztem azok jók, a tavasziak viszont kicsit semmilyenek nekem, olyan, mint amilyet a srácok 90%-a hord, semmi extra.
2015. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah, vagy az tavaszi.
2015. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy az is baj ha valaki ad magára. H&M meg a Zara tök középkategóriás üzletek vicces hogy ez alapján már nárcisztikusnak hathatok. "hajlandó vagyok" bemenni természetesen más üzletekbe is, járok turiba is, csak ott is az ilyen stílusú ruhákat keresem. Nem a márka a fontos, hanem a stílus amit képviselnek, csak nem tudtam normálisan megfogalmazni, hogy ez mégis milyen stílus.
2015. febr. 21. 12:21
 9/13 anonim ***** válasza:
A tavasziak nagyon jók szerintem, a nyáriak nem. Vagyis a rövidnacik nekem nem tetszenek ezeken a képeken.
2015. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a tavaszi nagyon jo,nyari nekem se tetszik
2015. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!