Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha egy kismellű nő nem...

Ciki, ha egy kismellű nő nem vesz fel melltartót? Sajnos nekem nagyon kényelmetlen a melltartó, és idegesít.

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.


"ENGEM baromira zavarna, ha pl. a felnőtt tanítványaim vagy a kollégák a mellbimbóimat néznék. Nem jelenek meg hiányos öltözetben, mert a mi kultúránkban a mell intim testrésznek minősül."

Mégis sokan igyekeznek minél többet megmutatni a mellükből. Ami jóval zavaróbb tud lenni, mint egy esetlegesen látszó mellbimbó-körvonal.

2015. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A mellem többi részét sem mutogatom, de attól, hogy mások így tesznek, nem értem, miért baj, ha én nem...
2015. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem ciki, volt,hogy egy szoliba mentem és a recepciós csaj nyáron topban volt és nem volt melltartó alatta kicsit fura volt de ha ő így érzi jól magát hát nem az én dolgom.
2015. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nah tudtam, hogy le leszek pontozva :D Én ezzel nem azt akartam mondani, hogy senki se hordjon melltartót, csak annyit, hogy ha nem szereti, és nem akar hordani, akkor ne vegyen fel. A free the nipplenek sem az a lényege, hogy mindeki mutogassa a mellbimbóját, hanem, pl. hogy ne cenzúrázzák ki, ahogy a férfiaknak sem, vagy, hogy ha kidudorodik a póló alól, akkor ne legyenek megbotránkozva. Vagyis, hogy elfogadott legyen maga a női mellbimbó, vagy a nyilvános szoptatás. Száz szónak is egy a vége, ha a kérdező akar hordani melltartót, akkor hordjon, ha nem, akkor meg nem, cikinek biztos nem ciki.
2015. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ha úgy érzed jól magad, öltözz úgy ! A kis mell tartó nélkül sem lógós. Én pl. nyáron sokat nudizom, jobb érzés mint ruhában. F/36
2016. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!