Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szeretitek a balerina...

Lányok! Szeretitek a balerina cipőt mezítláb?

Figyelt kérdés
Hogy szeretitek jobban, mezítláb vagy harisnyával? Mennyire szagos benne a láb? Mennyire kényelmes viselet?

2012. máj. 23. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nadrággal mezítláb veszem fel, szoknyával harisnyát is húzok. Kényelmes mindenhogy, kivéve mikor az első pár napban feltöri a lábam. Szaga meg csak akkor van, ha leveszem, az meg itthon szokott lenni, akkor meg már mindegy, megmosom és kész.
2012. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis hintőpor kell csak bele, akkor nem lesz büdös benne a lábad. Én is így hordom, mert zoknival szerintem ronda és túlzottan meleg is.
2012. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb csaj hiába tesz bele bármit is, akkor is beleizzad és lesz szaga, akár mezítláb, akár harisnyával.
2012. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
én harisnyával,én nagyon nem szeretem mezitláb mert olyan furcsa :D
2012. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mi a helyzet a vászon balerina cipővel?
2012. máj. 30. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már sokféle balerinám, mezítláb nem beizzad, hanem peposhad, vagy nem tudok jó szót használni, de 1 hónap után, már iszonyatosan büdös lesz, én csak harisnyával veszem fel

és ha van rajtam harisnya, akkor nem töri annyira alábam

2012. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg kicsit izzad benne az ember lába, ha egész nap rajta van. Én azt szoktam csinálni, hogy még mielőtt ideje lenne izzadni, órák közben leveszem, ha nem is teljesen, csak, hogy tudjon szellőzni. Eléggé beválik.

Kényelmesnek szerintem kényelmes, így is, úgy is.

2012. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!