Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha egy fiatal lány...

Ciki, ha egy fiatal lány farmer helyett ilyen nadrágot hord hétköznap?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a farmert, ezért inkább ilyen nadrágokat hordok: [link] Viszont több ismerősöm is azt mondta, hogy ez nagyon ciki, mert olyan "nagyis" meg öreges, és hogy a normál farmergatya sokkal jobb lenne. Igazuk lehet?

2015. márc. 5. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem igazán látom a képen a nadrágot.

Esetleg valami jobb képet linkelnél, vagy leírnád, hogy milyen anyagú ez a nadrág.

Egyébként miért nem szereted a farmert?

2015. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha te vagy ezen a képn, akkor tényleg mamis az összhatás.
2015. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En azt gondolom,hogy mindenki a maga kedveert,kenyelmeert vesz fel bizonyos ruhakat,es nem azert,hogy az idegenek kedvebe jarjon!!!

Igy hat ha nem szereted a farmert,csak azert hogy az "idegenek" ne szoljanak meg ne hordjad,inkabb azt ami tetszik.

2015. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Farmer hordása nélkül is lehet csinosan öltözni, alkattól függően. Hordhatnál szoknyát is blézerrel. A képen a nadrág nem látszik jól, a blúz nem szép, inkább az összhatás a nem jó.
2015. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Zoliman válasza:

Hát fényesítettem mert úgy amit feltettél az Isten se mondja meg milyen nadrág, [link] de még így se biztos. Mindenki maga tudja mi a jó neki, ha neked ez jó, akkor hord, én se szeretem a farmert, a normált, farmerleggingset ha kapok jót, akkor azt fogom hordani, addig bőrhatásút hordok, furcsán néznek, de nem törődök velük, fő a kényelem!

2015. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenki hordjon amit akar.

Persze ha a képen te vagy akkor jól látszik hogy nem az alkatodhoz megfelelően öltözöl... ami nem túl szerencsés.

2015. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy kérdező, aki sorozatokból kivágott rossz minőségű képeken lévő lábakról kérdezősködött. Van egy másik, aki a Barátok Közt sorozatból vett képekkel csinálja ugyanezt. Van továbbá a harmadik, aki nadrágokat kérdez meg, hogy mennyire gáz ilyeneket hordani. Közös jellemzőjük, hogy több esetben a lényegből semmi sem látszik a képen. Gyanús nekem, hogy ezen kérdések mögött egy személy áll. Én már nagyon unom a sokadik kérdése után, nem tudom más hogy van vele. Ciki vagy ember, vedd észre magad!
2015. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből tényleg sok nem látszódik. Nem tudom mi a bajod a farmerral, nekem sokszor szűk, és ilyenkor jó esik valami vékonyabb anyagút felvenni.
2015. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!