Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ebben iskolába...

Nagyon gáz ebben iskolába menni? 12/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Tudom,gáz az én kicsi pónim,de annyira szeretem,vettem magamnak egy ugyanolyan rucit mint a linkben,és gondoltam abba mennék hétfőn suliba...



2015. márc. 7. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
saját magad érdekében! ebben ne menj suliba mert mindenki ki fog röhögni. Nem hinném h egy 12 éves gyereknek pónilovas felsőben kéne akárhova is mennie :D :)
2015. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
12 évesen? Bocs, de én sírva-röhögve mennék ki a teremből, nem tudnám az órát megtartani, ha az egyik tanítványom 12 évesen így öltözne...
2015. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra alvósrucinak jó lesz :D
2015. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!Vér ciki,ilyenben elmenni bárhová is.Bár ha közröhej tárgyává akarsz válni,ahhoz tökéletes!
2015. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően a mesefigurás ruhákkal nincsen baj. Nekem tetszenek 15 évesen, mondjuk nem nagyon van ilyen ruhám, de tetszenek és szívesen felvennék ilyesmit ha lenne. Idősebbeken, felnőtteken is látok ilyeneket, pl. az egyik tanárom is gyakran hord mesés felsőket. Viszont nem ilyenre kell gondolni mint ami a képen van:) mert ez valóban nevetséges, 12 évesen szerintem ez túl kislányos és nekem nem a póni miatt elsősorban mert írtam, hogy szerintem van olyan, ami jól néz ki, hanem maga a ruha, a fazonja és túl mintás, színes is. Szerintem inkább ne hordj ilyesmit:)
2015. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Ne menny ebben.

Szerintem is ciki lenne. Gondolj bele.

A magassarkút azért hordják hogy szexibbek legyenek benne. Te meg ezt fokozod mert tűsarkút veszel fel, a póló pedig gyerekes.

De ha ez nem is baj, akkor színben totálisan ütik egymást.

2015. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd fel. Nekem sincs bajom a mesefigurás pólókkal, pl. ez vállalható utcára is:

[link]

De amit te linkeltél, az max. egy 5-6 éves kislányon nem lenne nevetséges. Szerintem inkább használd el otthonra. :D

2015. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj meg, de úgy néznél ki ebben a ruhában és a magassarkúban mint egy bohóc...
2015. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!