Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk közül sokan hordtuk...

Fiúk közül sokan hordtuk gyerekként harisnyanadrágot, van akinél ez még felnőtt korára is megmaradt, és hordja?

Figyelt kérdés
Persze hideg időben nadrág alatt értem ezt.

2015. febr. 15. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Uramisten.. nem!

Inkább veszek egy szabadidő alsót a rendes nadrág alá, ha már mínusz 10 alá megy a hőmérő higanyszála.

2015. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Életemben nem hordtam harisnyát...
2015. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez beteges. Még mínusz húszban is.
2015. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pamutharisnyanadrágra gondoltam,nem a nejlonra.
2015. febr. 15. 22:16
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Ja szoktam, de nem pamutot, vagy nejlont vagy microfibrát.
2015. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

"Pamutharisnyanadrágra gondoltam,nem a nejlonra."


Tökmindegy. A harisnyanadrágon van a hangsúly, nem az anyagán.

Inkább jéger vagy szabadidő alsó.

2015. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Én hordok, de én csak nejlont. A pamut nekem nem jön be, mert ha fűtött helyen vagyok, akkor beleizzadok. A nejlonnal nincs ilyen gond, sokkal komfortosabb, kényelmesebb. :)
2015. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok. Mi ebben a rossz?
2015. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz ez nem mostani kèrdès de csak most olvastam.

Ès igen èn gyermek koromban is ès most is felnőtt korban is hordok harisnyanadrágot, de csak vastag pamutot vagy a lábfejes bordázott fajtát de nem tudom mi ebben a ciki, tèlen hideg van ès fel kell öltözni.

Èn fèrfikènt kifejezettem szeretem a harisnyanadrágot reggel mig el nem indulok dolgozni addig csak abban vagyok meg pólóba, este meg megint csak zuhanyzásig póló meg harisnya.

Mikor meg ismerkedtem a párommal akkor kicsit izgultam mit fog majd hozzá szólni, de mèg pont ő kèrdezte meg ősszel mikor keztük össze irni kinek mi kell tèlre, ès kèrdezte tőlem hogy mit szoktam tèlen hordani, ès mèg csak meg sem várta hogy válaszoljak, ha nem ő kèrdezte meg hogy jó lesz nekem is tèlire a harisnyanarág vagy mást akarok, egy kicsit meg lepődtem ès rá kèrdeztem hogy hogy harisnyát ès ő erre válaszolta hogy az eddigi barátai mind kivètel nèlkül hordott harisnyát tèlen.

Ès èn erre válaszoltam neki hogy jó legyen akkor nekem is a harisnya!

De amikor el mentünk vásárolni, kèrdezte lábfejes harisnya jó vagy milyet vegyünk ès akkor mondtam neki hogy hol találhat nekem való harisnyát akkor meg ő nèzett egy nagyot, majd el is mondtam neki hogy bizony èn gyermek korom óta hordok tèlen harisnyanadrágot, ès láttam rajta hogy örül neki hogy annak ellenère hogy fèrfi vagyok de fel öltözök ha hideg van.

2017. márc. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akinek beteges a harisnya, az olyan, mintha azt mondanám, hogy beteges hogy a nők zoknit hordanak, meg farmert.
2017. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!