Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha valaki néha kínaiban...

Ciki ha valaki néha kínaiban is vásárol?

Figyelt kérdés
Kisvárosban lakunk, és itt nincs H&M, Tally, stb. Meg szerintem borzasztó, hogy az ilyen plázákban 10000-et elkérnek egy cipőért vagy gatyáért, amikor kínaiban van ugyanolyan...legtöbbször New Yorkerben, H&M-ben vásárolok, de néha azért kínaiban is. De a múltkor hallottam az osztálytársaimat beszélgetni, hogy ők be nem tennék a lábukat egy kínaiba...ez tényleg ilyen gáz?

2015. márc. 11. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
A H&M is kínai cuccokat árul, szóval na... mégis nagyon felkapott a tinik körében. Nem az számít hol vásárolsz, hanem hogy mit.
2015. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem az!
2015. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
A kínai cipők nagyon trék , elméretezett és gyenge anyagúak . Deicmann vagy Office Shoes akció akkor . Utazótáskát azt meg alsót veszek , zokni is gyatra , pólót láttam már 6 ezerért , akkor megint valami jobb mint a kínai műszálas valamik .
2015. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, a kínaiban is vannak jó cuccok. Nem azt mondom, hogy nincsenek tipikus gagyi ruhák/cipők, de nagyon jókat is ki lehet fogni. Meg szerinted a plázás boltok ruhái honnan vannak? Nem Franciahonból :D

Nekem volt egy kínais gladiátorszandálom, 3 nyarat kibírt 2990 Ft volt, nagyon szerettem, de 3. nyár végére már szétment. Tavaly vettem egy hasonlót a Deichmannban - én hülye - 7000-ért (!!!!!!!) és két hét után szétszakadt.

2015. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nagyon bírom a magadfajtákat! :"D Inkább az a ciki ha ennyire számít mások véleménye. ELmondom, hogy a turkálóban még jobb cuccok vannak :"DDD hiába veszelmárkás ruhákat ha semmi ízlésed sincsen.
2015. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
a new yorker és társai is fos minőség, és nem, nemvagyok egy úri elkényeztetett sznob de tényleg nagyon szar minőség van ezekben sajnos.
2015. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dehogy! én is ott szoktam, viszont én nem vagyok oda a márkás cuccokért. de ha van pénzem, akkor veszek magamra azt is, de azt is puma vagy adidas.
2015. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én is szoktam. Sőt még turkálóba is járok, gondolom ezeknek az osztálytársaidnak az még cikibb lenne. Egyedül cipőt nem veszek kínaiban, mert eddig csak olyat találtam, amiben 5 perc után megfájdul a lábam (és nem magassarkúk).
2015. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de szerintem sokkal jobb a turi! Minőségebbi ruhákat tudsz venni, olcsóbban! És azokat tuti nem látják viszont az osztálytársaid máshol! Így nem is kell tudniuk, hogy hol vetted őket.

Meg ugye a kínai anyagok nem minőségiek, meg a festékanyag is mérgező! A turiban ezzel szemben kifoghatsz drága holmikat fillérekért!

2015. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!