Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy normál...

Miért van az, hogy normál hétköznapokon szinte nem is látni nőies külsejű lányt?

Figyelt kérdés
Nőies alatt nem az elegáns, kényelmetlen ruhákat értem, hanem az egyszerű, praktikus, de nőies szetteket, pl.: szoknya egy egyszerű felsővel és kényelmes lapos bőrcipővel. Nem hinném hogy egy ilyesmi összeállítás sokkal kényelmetlenebb lenne, mint egy szokásos farmergatyás szett.

2015. márc. 19. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
A magyartanárnőm (28 éves) ilyen cuccokba jár ugyhogy még vannak akik hordják ezt a szettet csak kevesen.
2015. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Van, aki semmi pénzért nem venne fel szoknyát.

Hűvösebb időben a szoknya alá fel kell venni valamit és sokan nem tudnak nejlonharisnyát hordani az anyaga miatt.

Aki tud nejlonharisnyát hordani, az még nem biztos, hogy szereti is vagy kényelmesnek tartja.

Hűvösebb időben sokan még a duplaharisnyában is fáznak.

Ha valakinek nem a legszebbek a lábai és nem szereti mutogatni, akkor inkább felvesz egy egyenes szárú nadrágot.

(Egyébként nyáron sok szoknyás lányt lehet látni.)

2015. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem merek ilyen nőcis szetteket hordani, mert mindig lesz valami beképzelt p*csa, aki majd elhord minden k*rvának vagy lefikázza.
2015. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Térd alatt érő szoknyában úgy érzem magam, mint egy vén matróna, nem vagyok még elég idős hozzá és amúgy se az én alkatomra van kitalálva.

Rövidebb szoknyát meg nem igazán vehetek fel a munkahelyemre. A még okés hossz meg vagy állandóan elforog és 5 percenként igazgatnom kell, vagy három lépés után felcsúszik és úgy már túl rövid, ami nem ilyen, az meg fazonra nem szalonképes. Azt sem szeretem, mikor egy tárgyaláson végigméricskélnek, elvégre nem a testem az üzlet tárgya.

Még a téli vastagharisnyás időben néha belefér, de lassan jön a nejlonharisnyás időszak, azt pedig képtelen vagyok magamon elviselni, meg úgy már túl csupasznak érzem magam. A nyárról nem is beszélve, amikor már azt se viselhet az ember lánya, de elvárás lenne.

Meg ha már nőies és szoknyás szett, akkor magas cipővel, az meg nem kényelmes. A lapos cipőhöz alacsony vagyok, de egy nadrággal nem érzem olyan bénának. :D

2015. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom merre laksz, de errefelé én szoktam látni elég gyakran.
2015. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Mamar a nok is elhomarosodtak mint a fiuk!

Ne csodalkozz,ha olyat latsz,hogy ellenkezo nem ruhait hordjak...

Mondvan,hogy kenyelmes! Mondjuk ez a lanyok magyarazata erre.

2015. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
nem mindenki szereti a szoknyát, macerás. és van akinek nem a stílusa, nem érzi jól magát benne. meg még egy sportos szoknya is kihívó, legalábbis tuti lesz vki az utcán, aki odaszól miatta. kinek kell ez minden nap? miért kéne mindig szoknyában járnom, ha lány vagyok? hadd hordjon már mindenki azt, amit akar...
2015. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos ez itt a gyk. Nem ugy van,ahogy az utolso mondatodat megfogalmaztad...
2015. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
dikk, ezért aztán le kell pontozni. ennyire sok itt a hímsoviniszta kuki, akinek felkavarja a lelkét, ha egy nő nem szoknyában van, hanem fel mer venni nadrágot is? úristen, összedől a világ. mit nem lehet megérteni azon, hogy nem mindenkinek ugyanolyan a stílusa? fiúk között sem hord mindenki szűk farmert, pedig nekem meg az tetszik. most akkor le kéne szavaznom mindenkit, aki bő farmert hord? nyomik.
2015. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Szoknya, mint praktikus viselet? Látszik hogy pasi vagy.....
2015. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!