Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy normál...

Miért van az, hogy normál hétköznapokon szinte nem is látni nőies külsejű lányt?

Figyelt kérdés
Nőies alatt nem az elegáns, kényelmetlen ruhákat értem, hanem az egyszerű, praktikus, de nőies szetteket, pl.: szoknya egy egyszerű felsővel és kényelmes lapos bőrcipővel. Nem hinném hogy egy ilyesmi összeállítás sokkal kényelmetlenebb lenne, mint egy szokásos farmergatyás szett.

2015. márc. 19. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%

Igen kedves utcso!

A romai legiok szerinted miben hoditottak meg europat???

Sokkal nagyobb teret enged a mozgasba mint egy nadrag....

2015. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, miért lettem lepontozva, amikor igazam van... :D :D :D
2015. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%
Azt te csak hiszed...
2015. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

13#

ppffff -.-

A bámészkodóknak is nagyobb teret enged.


(10es voltam)

2015. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Itt most nem a bámészkodáson van a hangsúly. Számomra még szebb, vonzóbb is egy hosszabb szoknya/ruha. A szoknya nem attól nőies, mert kilátszik belőle a nő lába, hanem mert maga a rudadarab és annak viselése bájos és nőies szerintem. 23/f
2015. márc. 21. 18:08
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én például imádom a szoknyákat, tele is van velük a szekrényem, de sajnos egyet kell hogy értsek, húzós hétköznapokra, rohangálni nem a legjobb választás. Nekem meg a suli miatt sem praktikus, mert olyan szakon tanulok ahol folyton festékes leszek, meg beakad/elszakad stb. Sajnos ez van, lazább napokon meg örülök hogy felvehetem, csak abból kevesebb van.
2015. márc. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%

Óóó, ez egy NAGYON JÓ kérdés és nagyon egyszerű rá a válasz, de ami meglep, hogy még senki nem írta.

A válasz: a férfiak primitív viselkedése miatt.

Ma már egy nő nem tud kimenni csinosan, nőiesen az utcára anélkül, hogy ne bámulják meg tátott szájjal, ne állnának neki füttyögni, vagy ne kelljen hallgatni az olyan rém elmés beszólásokat, mint "elvinnélek egy körre" "jó bőr vagy" "hova sietsz cicám".

És a csinos nem a bulikba alkalmazott utcasarki viseletet jelenti, még mielőtt valaki félreérti, hanem mondjuk egy térd fölé érő szoknyát, egy csini felsővel és egy 3-4 centis sarkú cipővel.

Köszönöm szépen, nekem nem kellenek a beszólások, úgyhogy maradok "slampos", a csőnadrág, póló, bőrdzseki, bakancs kombóval.

2015. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
utolsó, tökre igazad van. én ezért is érzem kényelmetlenül magamat csini ruhákban. de néha még akkor kapok ilyen megjegyzéseket, amikor csak csőfarmer és póló van rajtam, de jóval ritkábban és kevesebbet.
2015. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

17# pontosan

Mikor szoknyában voltam olyan pasikat láttam magam körül, akik majd' elcsöppentek.

Hát kösz, ne rajtam élvezkedjenek.

2015. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 27%-os! Mindig ezekkel a rohadt római légiósokkal jössz! A római légiósok b+ lesz*rták, hogy minden második pillanatb, vagy egy gyenge kis fuvallatnál kivolt a tökük. De azért mi nem sz*rjuk le, ha kinn van a bugyink, jó? Tudom, hogy most csorog a nyálad, de próbáld meg fegyelmezni magad.
2015. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!