Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki segítene, hogyan kell...

Ré a napisten kérdése:

Valaki segítene, hogyan kell Oshare kei stílusban öltözködni?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek és csak olyanokitól, akik tényleg tudják miről van szó.

2015. márc. 27. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tizen évesen én is ilyen stílust tudhattam magaménak, így remélem tudok segíteni. : )


Elõször is az fontos, hogy az egész az egyediségrõl, lázadásról, vidámságról és õrültségrõl szól így konkrét szabályok nincsenek, csak kreatívnak kell lenni, lehet nyugodtan kombinálni össze nem illõ színeket, mintákat, a formabontás, punk-jellegū lázadás a lényeg.


De persze van jónéhány alap darab, ami kb minden oshare kei stilusban öltözködõ szekrényében megtalálsz.

Cipõbõl színes bakancsok, esetleg tornacipõk, abból is különlegesebb, platformos, színes darabok, illetve mindenfele creeper cipõ.

A színes zoknik, harisnyák is nagyon népszerūek, amit szintén lehet variálni felemásat venni stb, illetve mindenfele mintás leggings, nadrág.

Nem tudom fiú vagy lány vagy-e, de lányoknak fodros miniszoknya, tüll szoknya szintén nagyon jó. Ha kevésbé vagy színes tipus, inkáb darkosabb stílust szeretnél jöhetnek a visual kei-ben is megtalálhatò csatos, zizaros, biztosítótūssex pot revenge nadrágok, pulcsik, akár fekete színben.


Felsõkben szintén minden vidám, aranyos mintás, pöttyös, rajzfilmfigurás felsõ. Illetve itt is ha sötétebb stílust szeretnél lehet kombinálni az inkább visual kei szerū darabokkal, a tipikus csíkos szaggatott pulcsik, felsõk.

De a színek azert fontosak, mert ha teljesen lemondunk a cuki színes bohém darabokról az màr inkább Vk lesz mint OK. :D


Haj, smink pedig színes, feltūnõ.

Illetve sok sok szintén színes, egyedi stb kiegészítõ használata, nyakkendõ, kalap, szegecses karkötõ, bármi.


Csak arra figyelj, hogy tényleg ne menjen át a stílus valami másba...a tùl sok feket miatt VK szerū lesz inkább, a sok sok színes kiegészítõ miatt meg inkább decora...


Illetve Oshare Kei bandáktól leshetsz el dolgokat, hiszen az OK eredtileg zenei stílust jelöl eleve.

Akiknek olyan street fashion jellegük van inkább az pl az An Cafe, de õket biztos ismered. : )


Így hirtelen ennyi, remélem segítettem valamit, kérdezz nyugodtan, anno nagyon beleástam magam a stílusba.

2015. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, csak pèlda mit értettem az alatt, hogy ne menjen át a stílus valami másba.


Õk pl tényleg oshare stílusúnak mondhatóak: [link]

Vagy: [link]

Vagy: [link]


De ez már decora, hiába hívják sokan OK-nak: [link]


Ez pedig már Visual-kei: [link]

2015. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!