Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kamaszlány, hogy öltözködh...

Egy kamaszlány, hogy öltözködhet egyedin? Mi az ami egyedinek számít és ha felveszem, nem mondják rám azt, hogy tömeggyártmány vagyok, esetleg plázacica, akiben már minden 2. srác járt?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nem szeretném, ha az emberek azt gondolnák rólam, hogy én egy buta pi*a vagyok, vagy egy szánalmas senki, aki félt megmutatni valódi énjét a világnak, és inkább beállt a sorba. Amúgy a "stílusom" az a hangulatomtól függ, de alapvetően egyszerű, nem szeretek kitűnni a tömegből, de nem is akarom, hogy olyan legyek mint mások. Amolyan, csendes egyéniség. :D De ezt nem sikerül megvalósítanom, így azt veszem fel amit kapok magamra, és jól áll, ami az én esetemben farmer/fekete gatya pólóval/inggel és edzőcipővel vagy néha bakanccsal. Néha találok egy-egy "különlegesebb" darabot, de azokat nem merem felvenni, mert félek, hogy kinéznek, vagy nem is tudom... De az ahogyan most öltözök, az is zavar, mert így is olyan érzésem van, hogy az emberek lenézően tekintenek rám, mert olyan vagyok mint a többi, olyan helyekről vásárolok stb. Mit tegyek szerintetek? Ja, amúgy bocsi, ha időközben eltértem a lényegről, és teljesen másról kezdtem el írni, ez nálam gyakori hiba. :D

2015. ápr. 2. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pl, azt veszed fel ami neked tetszik
2015. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs gond a stílusoddal, ne legyen olyan érzésed, szerintem azért nem fognak lenézni mert így öltözködsz.
2015. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy öltözködj, ahogy neked tetszik, ne másoknak akarj tetszeni és megfelelni, hanem magadnak.
2015. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7 milliárd ember van. Felejtsd el, hogy egyedi hópihe leszel. :D

Vedd fel, amit akarsz, viselkedj úgy, hogy önmagad add. Ha nem nyivákolsz, nem foglalkozol állandóan a külsőddel és nem tárod szét bárkinek, akkor nem fogják azt hinni, hogy egy ... vagy. Nem hiszem, hogy attól leszel különleges, ha minden fura és "egyedi" cuccot magadra aggatsz, azzal inkább csak azt hangsúlyoznád, hogy feltűnési viszketegségben szenvedsz. Persze ha épp ezt szeretnéd, akkor tedd ezt, azzal sincs gond.

Legjobb, ha nem másoknak akarsz megfelelni, foglalkozz kicsit kevesebbet mások véleményével és sokkal jobban fogod magad érezni.

2015. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

tekerd be magad folpackba


az elég egyedi lesz :DDD

2015. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal, hordj azt ami neked tetszik. :)

Én 18 éves lány vagyok, álltalában "S"-es férfi pólót hordok (van , hogy bandásat), csőgatyát és tornacipőt. Van hogy lányosabb hangulatom van , akkor fodros miniszoknyát veszek fel kicsit bővebb toppal (trikó vagy pántos felső, ki milyen néven ismeri) de a tornacipő álltalában marad.

Kicsit alternatív a stílusom és megszólnak érte de sz..ok rá :D

2015. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod, azért leszel tömeggyártmány, mert nem akarsz az lenni.

Ezt azért mondom, mert úgy akarsz öltözni, ahogyan kevesen.

Hiába okádék a szemedben az a ruha, akkor is fel fogod, venni, mert az egyéni.

Nézz körül az utcán.A sok tini pics* meg az éppen divatos holmikat keresi.

Még ha nem is tetszik neki, akkor is felveszi, mert az a divat.Ugyan olyan tömeg fos leszel, ha arra törekszel,hogy ne legyél az.

2015. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a fogod után nem akartam vesszőt tenni, bocsi:D

7-es vagyok

2015. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!