Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Komolyan hogyan öltözzek fel,...

Komolyan hogyan öltözzek fel, hogy senki az ég világon ne tudjon belekötni? Állandóan hallgatom a beszólogatásokat!

Figyelt kérdés

Kiskoromban hordtam trapéz farmert, és egyszerű gyerekpólókat.. megkaptam, hogy nyomorék vagyok, és gyerekes.

8-9-es koromban plázacica szerű voltam, színesen öltözködtem csőfarmerrel, akkor mindenki azt mondta, hogy utánozom őket..

Utána 10-ben befeketedtem és csak felvettem egy csőgatyát, egy kivágott pólót meg egy tornacipőt, arra megkaptam, hogy fiús vagyok..

Utána próbáltam csajosabban kinézni, szoknyát kezdtem el hordani, megkaptam, hogy k.... vagyok, meg hogy feltűnési viszketegségem van..

Az ülepes nadrágtól meg társaitól meg undorodom, szóval azt kizárnám...:D

Szerencsére már csak 1 évem van a suliból, de ezt már kezdem unni..xD Ezeknek már semmi se jóó.. :D Szerintetek??



2013. aug. 5. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sz.rd le őket.
2013. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mit tegyél? Tanuld meg, hogy nem szabad törődni mások véleményével. Fejlesz ki a szelektív hallás képességéd és vedd észre, hogy mi/ki az, amit/akit meg kell hallgatnod, vagy elengedned a füled mellett.


Azt, hogy kiskorodban mit hordtál teljesen lényegtelen.


Vegyél fel olyan ruhát, amiben jól érzed magad.


Én hordok szoknyát is, kivágott felsőt is, csőfarmert is, rövidgatyát is, egyszerű rövidujjút, magassarkút, tornacipőt, balerinát...


Az egyetlen, amit nem ajánlok, hogy ne vegyél fel egyszerre nagyon kivágott felsőt és miniszoknyát. Az tényleg ribisnek tűnhet, minden más teljesen jó.


Az iskolatársak meg..rosszindulatú irigy emberek, nem kell velük törődni.

2013. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fa*szt érdekel téged hogy mit gondolnak rólad mások? Én a kis zöld kabátomban lila rollerrel kutyafüles sapkában kimegyek az utcára és nagyon jól érzem magam a bőrömben...
2013. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy neked tetszik, és akkor nem fognak beléd kötni, mert látják, hogy elégedett vagy magaddal.
2013. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy öltözz, hogy te szépnek érezd magad, és elégedett legyél magaddal. Ha magabiztos vagy látják rajtad, hidd el, és akkor nem fognak cikizni. Ha meg valaki beszól akkor szólj vissza neki(ne mondj csúnyákat csak mond neki pl hogy ő se szebb, mint te...) és sétálj arrébb. Én így szoktam. Egyébként kíváncsi lennék az osztálytársaidra! :D
2013. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan ruhákat vegyél fel amiben jól érzed magad és neked tetszik. Ne érdekeljen mások véleménye. Nem ők hordják azt a ruhát akkor nekik nem mindegy?:Dd Engem sosem érdekelt,hogy mit gondolnak a ruháimról..Ha nem tetszik akkor nem kell rám nézni:)
2013. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!