Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnátok leírni a mai...

Hogyan tudnátok leírni a mai divatot? Mi az, amiben szerintetek jó és mi az, amiben nem?

Figyelt kérdés
Továbbá, arra is kiváncsi lennék ti hogy öltözködtök, milyen stílust követtek és mi tetszik nektek másokon. Kort és nemet is írjatok, esetleg azt is hogy melyik nemhez vonzódtok.

2015. ápr. 11. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szetintem az anyagok irreálisan drágák és kb fodzlanak id. Ennyi minden véleményem. Ja meg az is hogy undorító sokszor a giccses olcsó minta.

én rocker vagyok 18/l hasonlót dzeretek mások is.

hibákért bocsi

2015. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én maradnék a "divat változik de a stílus örök" elvnél.Mert ha valaki megtalálta a kedvenc fazonját mondjuk egy farmerból akkor az már jó. Mostanában nagy divat a koptatott/szagatott farmer. Tegyük fel hogy az illetőnk megtalálta ugye a kedvenc fazonját és ha tetszik neki ez az új divat a farmeroknál akkor kutakodni fog a kedvenc fazonjában is ilyen divatos "mintájú" után.

Én személy szerint nem követem tökéletes pontossággal a divatot, mert pénzem sincs annyi hogy mindent megvegyek. De ettől függetlenül csinosnak tartom magam mert én megtaláltam a saját stílusom ami egyszerűsítve a nőies de mégis lezser. És ezek után én már tudni fogom hogy mi az ami nekem tetszik/jól áll és azt fogom megvenni nem biztos hogy azt ami most épp divat.

15/L

2015. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem tudom, csak az alapján, amit látok a boltokban: túl nagy, lezser felsők, crop topok, magasderekú nadrágok, szoknyák.

Vintage és indie stílust képviselem.

22L

2015. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!