Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színekkel hordanátok...

Milyen színekkel hordanátok ezt a cipőt? Mivel "tilos" felvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 14. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel kék, ezért pont a leggyakoribb ruhadarabhoz nem megy, a farmernadrághoz.
2015. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feherrel.
2015. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megy a farmerhez is
2015. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két hasonló szín egymás mellett nem néz ki jól. Szerintem.
2015. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem megy a farmerhez is, kb minden színhez, csak mondjuk zöld gatyához nem
2015. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó kék farmerhoz.
2015. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3# vagyok

Szerintem mehet farmerhez és nem baj, ha ugyanolyan színek vannak egymás mellett, ha más az árnyalatuk. Nyilván egy ilyen, erősen kék farmernadrághoz nem állna jól, de nekem nincs is ilyen színű nadrágom és ne is láttam ilyet már nem is tudom mióta...Szerintem egy sötétebb vagy világosabb farmerhez abszolút jól állna.

2015. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az ilyen színeset én pl. csak ugyanilyen színnel és fehérrel, feketével, szürkével vegyíteném, mert nekem nem tetszenek a nagyon színes dolgok. Ami még működhet talán nekem, az a sötétkék, bordó, gombaszín. Amúgy a drapphoz is menne, de azt meg én nem szeretem.


Ha vki tudja hordani, és a stílusával is azonos, akkor az élénk színek is passzolnak hozzá - pl. piros, sárga, narancssárga, pink, fukszia, zöld bizonyos árnyalatai. Persze tudni kell ehhez a mértéket, és hogy pontosan milyen árnyalatok mennek hozzá. Én ilyenekkel nem hordanám, mert nekem már túl sok.


Amivel én nem venném fel, az a legtöbb kék árnyalat. Nagyon vigyázni kell vele - pl. a tipikus kínai farmerkék vagy a türkiz nagyon rosszul állna hozzá. A zöld árnyalataival is. Meg az előbb említett élénk színekkel, ha az ember nem egy ilyen "két lábon járó napfény" típusú emberke.

2015. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!