Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordanátok túrabakancsot...

Hordanátok túrabakancsot nőies öltözékhez a havas napokon?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy alapvetően elegáns, nőies a stílusom, de ehhez nincs megfelelő lábbelim, minden szebb csizmámnak sima a talpa. Egy túrabakancsom van csak, amiben nem csúszok el, ha hó van, de ezen meg látszik, hogy egy túrázásra való sportos darab. Szerintetek mennyire "megbocsátható", ha hó esetén mondjuk akár szoknyához is túrabakancsot húzok?
2015. jan. 6. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hó, jég esetén bármit fel lehet húzni. Az a lényeg, hogy tudj közlekedni és ne csússz el.

Ha gondolod, vigyél magaddal egy váltócipőt bentre, így nem kell egész nap a bakancsban lenned.

2015. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én alapvetően úgy gondolom, hogy egy csinos, nőies összeállítást nagyon el tud rontani egy nem megfelelő (más stílusú) lábbeli, de gondolom, hogy néhány alkalomról lenne csak szó, és nem mindig azzal hordanád a szoknyát, ugye? Ilyen esetben végülis abszolút elfogadható, legfeljebb átcseréled egy másikra ott, ahol már jobb a terep. :)

Ja, és szívből gratulálok a stílusodhoz! Nagyon ritkán hallani manapság ilyen nőies lányokról, akik tudják, hogy van élet a farmernadrágon túl is. :)

23/f

2015. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem szoknyához azért ne húzd fel, azzal hülyén néz ki. farmernadrággal nem vészes, de érdemes lenne beruháznod egy szép, te télies, meleg csizmára, főleg, ha ilyen a stílusod.
2015. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szoknyaval kifejezetten jol nezhet ki. Bar attol is fugg milyen szoknya (talan inkabb skater skirt) es milyen a bakancsod.
2015. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most nagyon divatos egy fajta bakancs, max azt, akkor azt hiszik divatolsz csak.

egyébként sztem nem nagyon illik össze.

vegyél egy lapostalpú csizmát, ami bírja a havat (lehetőleg igazi bőr legyen)

2015. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!