Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » E-bay-ről mennyire éri meg...

E-bay-ről mennyire éri meg ruhát rendelni?

Figyelt kérdés

Nemrég körbenéztem, és magyar árakhoz képest brutálisan olcsók a ruhák (még postaköltséggel együtt is), viszont őszintén szólva még semmit nem rendeltem onnan... ahogy hallottam, nem a legjobbak a vélemények a ruhákat illetően... tényleg ennyire gáz lenne a helyzet, vagy ez is fel van fújva?

Olyan írjon, aki rendelt már E-bay-ről ruhát! köszi:)



2015. ápr. 18. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Vannak nagyon jó és trágya minőségű ruhák is. Elég lutri.

A méreteket illetően pedig: csak akkor javaslom, hogy bármit is rendelj, ha az átlagosnál kisebbek közé tartozol. Mind magasságra, mind "szélességre".

2015. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy elöttem irták.

Vettem nagyon jó ruhákat...és olyanokat is amit próba után ki is dobtam a kukába!

Mit szeretnél rendelni?

2015. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van mérettáblázat...+ szerintem csak akkor rendelj innen ruhát..ha tisztában vagy a méreteiddel :)
2015. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Több mindent néztem, nyári ruhákat, pulcsikat, ilyenek.


Méreteimet csak kb.-ra tudom, de ezt a hiányosságomat szerencsére nem lehetetlen pótolni:)

2015. ápr. 18. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Eddig három ruhám érkezett ebayről (blúz, kardigán, pulcsi). Mindhárom kiváló állapotban megfelelő mérettel. Mindenképp vedd figyelembe az eladó százalékos értékeléseit, olvasgasd miket írtak róla és az alapján dönts! Fontos, hogy legyen mérettáblázat is, mert pl a kardigánból S-est vagy M-est akartam rendelni, de kínai méretben L-es vagyok.
2015. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát én vettem már egyrészes mini ruhát...iszonyatosan béna volt bár 5 fontért nem vártam csodát----> kuka


Vettem bikinit az összes a szekrényben van :D De nem csalódtam egyikben sem


Farmert is vettem 50 euro volt tökéletes...bár el is várom ennyi pénzért.


Fehérnemü szintén jó :)


Cipő is jó 35/36-s lábamra a UK 3-as a jo :)


Más nem jut eszembe ...annyi mindent vásároltam már :)

2015. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok mindent rendeltem már, nagyon nem csalódtam mert kb tudtam mire számítsak, sokszor igen vékony anyagúak a cuccok, de épp ezért szeretek nyárra ebay-ről vásárolni, tuti nem lesz melegem az ott vásárolt cuccokban. :)
2015. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"magyar árakhoz képest brutálisan olcsók a ruhák (még postaköltséggel együtt is)"


ez így van

érdemes rendelni, ha tudod a méreteidet

2015. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyen vásárolsz ahol bolt is van, vagy sok ruhát árul, sok vevője volt, akkor nem igazán lutri

én rendeltem már cipőt USA, anglia, németországból,

ruhát angliából, usa-ból

nem volt velük probléma

és nem vagyok sem alacsony sem vékony

2015. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a minőség, egy az egyben ugyanaz mint amit kínai piacon, meg kisebb olcsó butikokban kapsz. ők is ugyanazokból a gyárakból hozzák csak elfelejtik a vámot meg az áfát véletlen. (amit egy bizonyos összeghatár alatt szerencsére, neked sem kell befizetni - ez a határ nemtom mennyi most, kb 8e Ft)

Ismerősök rendeltek már ruhát, cipőt, táskát, órát, replikákat, sminket. Eddig mindenki meg volt mindennel elégedve. Kivéve a méret, az gyakran előfordul h tök más mint amit a táblázat alapján hiszel. Szerencsére párezer Ft-os összegekről van szó, szóval ez még belefér. Persze vissza is lehet küldeni ha nem jó, csak macerás... vannak egyébként értékelések az ebayen, csak olyantól vegyél akit sokan értékeltek már jóra

2015. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!