Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » E-bay-ről mennyire éri meg...

E-bay-ről mennyire éri meg ruhát rendelni?

Figyelt kérdés

Nemrég körbenéztem, és magyar árakhoz képest brutálisan olcsók a ruhák (még postaköltséggel együtt is), viszont őszintén szólva még semmit nem rendeltem onnan... ahogy hallottam, nem a legjobbak a vélemények a ruhákat illetően... tényleg ennyire gáz lenne a helyzet, vagy ez is fel van fújva?

Olyan írjon, aki rendelt már E-bay-ről ruhát! köszi:)



2015. ápr. 18. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es!


A "brutálisan" olcsó termékekről volt szó. Az pedig egyenlő a kínai származási hellyel.


Az importáfamentesség határa pedig 22 euró. Így az USA-ból rendelni nagy merészség (=vagy átcsúszik, vagy nem a vámon. Általában onnan csak akkor olcsóbb, mint itthon, ha átcsúszik).

2015. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pár ruhám ebay-ről, de csak szoknya vagy ruha. Azokat imádom, semmi nincs velük. :) Viszont egyszer rendeltem egy leggings-t, meg harisnyákat... 172 cm vagyok... a leggings ment a kukába, a harisnyák valamennyire menthetőek voltak.
2015. ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!