Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova tüntek a rockerek?...

Hova tüntek a rockerek? Főképpen a 20 és alatti rockerekre gondolok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az oka, de mostanság nem látok rockereket. Ti nem így veszitek észre? Vagy csak nem öltözködnek úgy?

(Sajnálom tudom, hogy nem ehhez a kategoriához tartozik, de itt találtam olyat, ami kapcsolodik a kérdésemhez)

R.



2015. ápr. 18. 22:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Talán ez annak köszönhető, hogy más az zenei ízlése?
2015. ápr. 18. 22:14
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Elkezdték nyomni ezt a yoloszweg szemetet, és nem a rockerek voltak, akik ennek ellenpólusát képezték, így generációváltás helyett kiöregedés jött.


A zenekarok nem voltak képesek megújulni, ugyan azt nyomják, lásd pl. Tankcsapda. A fiatalok (20 alatt) alig van már rajongójuk. De ugyan ez igaz a Kárpátiára meg a többire.


5-6 éve a rockerek még ha csak kicsivel is, de a legtöbb embernél értelmesebb réteget képeztek, de ahogy felhígultak, úgy csökkent a vonzóerő is.


Öltözködésről pedig... A zenekarok méjnsztrímesettek, bejött ide is a hipszter kinézet, a Hitlerjugend-haj, és az emberek követték.

2015. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocs a szóismétlésért és a szar fogalmazásért
2015. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kösz, a választ
2015. ápr. 18. 22:33
 5/18 egybaba ***** válasza:
100%
Az igazi komoly fizetőképes rocker öltözködést felváltotta a a Dark-Gothic stílusú ruházkodás, és ennek utánzatai ha az öltözködési stílusra érted a kérdést.
2015. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Van még bőven rocker, csak nem öltöznek úgy. 21 vagyok, te egyre több ismerősömről derül ki, hogy amúgy rockot hallgat, csak nem öltözködik úgy. Azért 20 éves korunkra illik kinőni a bakancs + csakis fekete póló kombót. Na, vissza a Children of Bodom diszkográfiához :D
2015. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. ápr. 19. 07:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Én ismerek elég sokat, de nem úgy néznek ki mint a rockerek. Egyszerűen csak rockot hallgatnak és úgy öltöznek ahogy nekik tetszik.
2015. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim meg barátaim közül is rengetegen hallgatnak rockot, csak már nem öltözködünk úgy, hogy bakancs, láncok meg csupafekete...

17/L

2015. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Lány vagyok kiskorom óta rockot hallgatok van rengeteg zenekaros pólóm mindig szinte feketébe vagyok, van 2 bakancsom meg rengeteg tornacipőm, szeretem a láncokat szegecseket stb. mai napig járok koncertekre, ott sok 20 év körüli rocker van amúgy a hétköznapokba én sem látok egyet sem. Zenék közül szeretek sok magyart pl Ossian Küldföldieket: Children Of Bodom, Metallica stb..
2015. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!