Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova tüntek a rockerek?...

Hova tüntek a rockerek? Főképpen a 20 és alatti rockerekre gondolok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az oka, de mostanság nem látok rockereket. Ti nem így veszitek észre? Vagy csak nem öltözködnek úgy?

(Sajnálom tudom, hogy nem ehhez a kategoriához tartozik, de itt találtam olyat, ami kapcsolodik a kérdésemhez)

R.



2015. ápr. 18. 22:11
1 2
 11/18 anonim válasza:
Előző voltam 16/L
2015. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszönöm
2015. ápr. 19. 21:02
 13/18 anonim válasza:

Ugyanúgy vannak, csak szétszórva!:) Az én sulimban is vagyunk, tény, hogy nem sokan, 600főből, akin látszik is, vagyunk 6-7-en, de mellette mások is rockot, metalt hallgatnak. Legjobb barátnőm, olyan tipikus lány. Tudjátok, rövid szoknya, pink felső, szépen, feszesen összefogott haj, de emellett rockot hallgat, csak ez így nem ordít le róla.:)

Koncerteken, persze jóval többen vannak, illetve FB-n nézz szét a Mindhalálig Rock nevű csoportban, rengetegen vagyunk, mindenhonnan!:)

16/L

2015. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Hé én itt vagyok :) 16/L
2015. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is vagyok még xD

15/L

2015. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Jelen vagyok , 19/f rocker hosszú haj uenekaros pólók meg tornacipő, bakancsom nincs de azért vagyunk még igaz utcán nem nagyon sokan mozognak .
2015. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Teljesen átalakult az emberek ízlése, manapság nagyon fontos az ápolt külső mondhatni csak a külső számít mindenki puccoskodik.
2016. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Akárhogy is legyen: a ROCK ÖRÖK! Én nem vagyok rocker, de sok (fiú és lány/ férfi és nő) ismerősöm az. Ha olyanom van, én is meghallgatok egy Pokolgép vagy egy AC/DC számot.

Egyik rocker ismerősömnek felolvastam az egyik versemet, azt mondta, hogy metálos hangulata van.

2016. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!