Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levis, Mustang, Retro, Tom...

Levis, Mustang, Retro, Tom Tailor, Zara ruházati boltokban mért drágák a farmerok, polók, pulóverek? C&A, HM, Takko ezzek a ruhaboltok meg mittől olcsobbak sokkal ha farmert és polót, pulóvert akkarok vásárolni?

Figyelt kérdés

Ha a farmerokat nézzük a hosszut meg a rövidet akkor 1db mongyuk a Mustang és a Levis ruhaboltokban közzel 20-25 ezer , mig a C&A , HM be 6-10 ezerért találok ugyanolyan fajtályut kinézetben mint a Mustang , Levis , Zara ban , de nem éri meg 20 ezer forintot kiadni csak 1db farmerért miközben a C&A 20 ezerből vesszek 2-3 farmert ?

A polók és pulóverék terén a Zarában , Levis ben elkérnek 8-15 ezret is , de a Takko , HM be 2-4 ezerért is találok sokkal olcsobban.

Én C&A , HM , Takko boltokban öltőzkődöm de a drágabik boltokban nem érdemes 1-2 db farmerért és polóért kiadni egy vagyont ?


2015. ápr. 20. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű, mert legtöbbször a márkát fizeted meg.
2015. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Ha megfigyeled pl. egy Triumph női fehérnemű együttes miért kerül kb majdnem 10 000 Ft-ba? Miközben egy hasonló fehérnemű együttest pl. a kínaiba megveszel kb.2-3 ezer forintért?


Csak a márkát fizeted meg, ennyi! Parasztvakítás az egész. Valakinek fontos a márka, és menőnek érzi magát, ha már azzal villoghat, hogy pl. Zara ruhája van.

Az a ruha is elkopik sok használat után.

Lehet, hogy egyes ruhadarabok tartósabbak, de többségében nem.


Szóval, szerintem se éri megvenni a drágábbat. Inkább az olcsóbból veszek kettőt. :D

2015. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. A márkanévért fizetsz.

2. Más a minőség,nekem van egy kedvenc mondásom a témában: "Nem vagyok elég gazdag,hogy olcsót vegyek." Azaz inkább veszek egy tartós,minőségi darabot,mint 2-3 vackot,ami gyorsan tönkremegy.

2015. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen , de a menő cuccoknak jobb a minősége,igaz nem ér fele annyit se .
2015. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2: a Triumph esetében sokan a nagyobb méretválasztékot vagyunk kénytelenek megfizetni...
2015. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Értem akkor csak a márka nevet kell megfizetni de mongyuk a Levis es farmer jobb anyagból készül és azzértis drága mint , a C&A a viszonylag olcso farmerjei meg nem jó anyagból csináják és ezzért olcsó ?

Ha kínai boltban vásárlók farmert , polót akkor az a HM és C&A minőségü vagy kilehet fogni kínairól is olcsó áron mongyuk Zara minőségű polót vagy nadrádot ?

Vagy a kínai ruha termékek még megsem haladják minőségileg az olcso ruhaboltokat a C&A , HM boltomat ?

2015. ápr. 20. 21:40
 7/14 anonim ***** válasza:

A Zara áraival kapcsolatban szerintem kicsit el vagy tájolva, drágább ugyan mint a C&A, de meg sem közelíti a Levi's-t.


Konkrétan farmernadrágot szerintem nem érdemes a kínaiban venni. Ugyanannyiért kapsz nacit mondjuk a Tescoban, de a C&A se sokkal drágább. Legyen mondjuk a kínai 6000, a Tesco 4-8000, a C&A 7-12000, a Zara 10-15000. A Levi's meg amennyire tudom még ennek is a duplája kb. Személy szerintem nem gondolom hogy megérné. Ahová te jársz, azok teljesen jók ár/érték arányban.


Pólókkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

2015. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és a Zara minőségével kapcsolatban eléggé meg szoktak oszlani a vélemények, van aki szerint épp annyit tud mint a C&A / H&M csak drágább, más szerint meg tényleg jobb.
2015. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor ha a Levisben veszek egy méregdrága farmert akkor azzis ugyanugy ugyanaz az anyaga mintha mongyuk olcson vennék a HM ben vagy a C&A ba ?

Akkor csak azzért drága a levises cucccok mert amerikai cég és a márkája már régotta ismert ?

2015. ápr. 21. 01:05
 10/14 anonim ***** válasza:

azért nem feltétlenül parasztvakítás. bírom akik ezzel okoskodnak és közben még életükbe' egy márkás ruhájuk se volt, szóval nem is tudhatják a különbséget. azért egy levi's farmer jobban bírja, mint egy h&m-es, hogy a kínairól már ne is beszéljek. plusz valakire egyszerűen nem jól az olcsó bolti farmerek, anyukám pl csak a mustangban meg wranglerben talál magára olyat, ami jól áll rajta meg elég hosszú stb.

a zara árai viszont viccek:D az tényleg nem éri meg, csak felkapott lett és megtehetik.

2015. ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!