Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen eskűvöi ruhát akartok?

Ti milyen eskűvöi ruhát akartok?

Figyelt kérdés

Ha lehet képet is.


[link] én imádom az ilyen fajta hátat:-)



#Eküvői ruha
2015. ápr. 21. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A megszokott sose tetszett. Nekem ez lenne a választott ruha: [link]
2015. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én gondban lennék, bő fél órája keresgélek a ruhák közt, és nem találtam olyat ami alá melltartót lehet venni. Aminek válla van, annak háta nincs, ha mégis akkor az egész csipke...

Annó ilyesmi ruhám volt csak díszítés és uszály nélküli aljjal, ekrüben.

[link]

2015. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Èn sem szeretem a hagyományos hercegnös ruhákat.

Èn nem tudok sajnos képet linkelni, mert az enyémet egy tervezö készítette csak nekem, szóval nem létezik belöle több példány, saját magamról meg nem akarok képet felrakni. :)

Nekem ilyen 3/4-es hosszúságú volt, tehát térd alatt ért de nem földig. Színes övvel, cipö ugyanolyan színben mint az öv fehér masnival. Háta kivágott, de épp csak a melltartó vonaláig, volt appró ujja is, de nagyon finom, konnyü átlátszós anyagból. A díszítés pedig apró virágszírmok voltak, amik elindultak a vállam felöl a derekamig, ahol besürüsödtek és az övnél egy kisebb csoportosulást képeztek vegyesen fehér és az öv színével egyezö virágokból.

Remélem azért picit érthetö volt a leírásom. :)

2015. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!