Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti is jártatok már így...

Csajok ti is jártatok már így hogy rengeteg ruhátok van mégsem tudtok semmit felvenni?

Figyelt kérdés

Ma szétválogattam a ruháimat hogy mi kell mi nem mi itthoni és mi kimenős.

Rengeteg ruhám van épphogy csak elfér a szekrényemben.

De felvenni alig tudok belőlük, mert vagy szűk vagy túl nyári vagy túl téli vagy nem jól áll, vagy nem tudok hozzá mit párosítani.

A ruhám átlagban nagyon egy méretűek.

Fogynom kéne legalább egy tízest még, de attól félek mire lefogyok az idén megint nem tudom felvenni őket.

Ti is jártatok már így hogy ekkora gond legyen az öltözködés?



2015. ápr. 27. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen :D
2015. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nézz egy-két olyan ruhát, amiből esetleg egy varrónő be tud venni. Nekem így lett pár ruhámból átmeneti, amúgy ruhatáramból csak a zoknik olyanok, amiket nem kellene cserélni, többit kifogytam.
2015. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én sajnos mindent kihíztam!

Alakulok a fogyásban de sajnos lassan.

Lassan úgy leszek vele hogy hiába van sok felsőm spagetti pántos, passzos, sajnos a hurkák győznek mert addig nem vehetem fel amíg kidülledt nem lapos a hasam.

2015. ápr. 27. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Aha. Pl ma :'D
2015. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ilyenkor is sikerül csinosan felöltözködnötök?
2015. ápr. 27. 16:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis pénzed, szerintem szerezz be alapdarabokat, akár turiból is, nekem ez sokat segített :) ha gondolod írj, és írok egy listát :)

Amúgy én még ilyen időben sportosan öltözöm, mert nincs olyan cipőm ami csinos és reggel nem fáznék benne.:(

2015. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Másrészt ne hordj szűk ruhákat, nem tesz jót egészségügyi szempontból sem!
2015. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ma is:D
2015. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En ezzel mindennap kuszkodok. Az nem all jol es ez meg egy oraig..ha mar beleuntam,akkor felveszek valamit es nem erdekel semmi :D
2015. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Igen, elég sokszor. Aztán leülök a szekrény elé és gondolkozok. Egy idő után mindig megjön az ihlet :D
2015. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!