Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esős időben nyáron milyen...

Esős időben nyáron milyen cipőt vegyek fel? (Többi info lent)

Figyelt kérdés
A gumicsizma nem az én stílusom, de a műbőr sportcipők sem (esetleg magasszárú, műbőr tornacipő, de az meg meleg),velúrt meg esős időben nem akarok. Egy műbor vagy valami vízállóbb -nem gumi - bokacsizma nagyon gáz/meleg? A lényeg, hogy tisztítható legyen, de ne ilyen edzőcipő, gumicsizma, stb.

2015. máj. 2. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy zsàkot a fejedre.
2015. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
" A válaszíró 37÷-ban hasznos válaszokat ad" : Nem muszáj mindenki tudtára adni, hogy rossz az életed, senkit sem fog itt meghatni.
2015. máj. 2. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen cípőt vegyek fel?bohóc
2015. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Kis esőben balerinában, nagyban bőr félcipőben járok.
2015. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szirup007 ***** válasza:
Minden fajta cipőt kizártál max egy bőr converset tudok ajánlani
2015. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

stílusod vagy nem, az ilyen célra ponthogy a gumicsizma való :D

nekem se stílusom a sportcipő mégse mehetek bőrcipőben futni, de továbbmegyek a szandált kifejezetten utálom de ha 40 fok van felveszem inkább minthogy szétsüljön a lábam. ha a többi embernek úgyis bejön meg divat meg mittomén, akkor mit izgat engem h nem a stílusom, ha praktikus?

2015. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
18%

Sportboltokban lehet 1-2000 ezer forintért olyan sparyt kapni ami víztaszítóvá teszi a cipőt. (ruhát is) Pl a dechatlonban.

Műbőr cipőt soha nem vennék fel.

Normális minőségű bőrcipő rendesen ápolva.

2015. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!