Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a matrózblúzt?

Szeretitek a matrózblúzt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hány lány szereti még rajtam kívül a matrózblúzt. 19/L

2015. máj. 7. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A gimiben kötelező volt alkalmakra felvenni, tejles szívemből utáltam
2015. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is szerettem. : ) az osztályból viszont a lányok többsége utálta meg cikinek tartotta. :D
2015. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem aranyos, és kényelmesebb mint a legtöbb fehér blúz.
2015. máj. 7. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig fehér blúzt kellett felvenni, ezért (is) irigyeltem a matrózblúzt.
2015. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyan szempontból szeretem, hogy mindenkinek ilyen van és szerintem ünnepségeken olyan szépen mutat, hogy mindenkinek olyan egységes az öltözéke. Illetve nem kell gondolkodnom, hogy mit vegyek fel, hogy ez elég ünnepélyes-e meg nincsen belőle veszekedés, hogy ezt most elfogadják-e vagy esetleg nem. Évnyitón, évzárón és ballagáson kötelező, a többi ünnepségre elég a fehér ing, blúz is, de sokan ilyenkor is a matrózblúzt húzzák fel. Ha lehet akkor inkább az inget választom mert a matróz nekem kicsit kényelmetlen, kicsit nagy is rám és olyan furcsa az anyaga is, de nem utálom.
2015. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem. Sajnos nálunk nem ez volt a kötelező viselet. Se ünnepségeken, se tablófotózáson. :( Most pedig egyetemista vagyok. Ide nem nagyon tudom felvenni. Sajnos "lemaradtam" róla. :c
2015. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem felveheted nyugodtan hétköznap is ha szereted. Akár otthonra. :) Én szoktam.
2015. máj. 7. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Én utálom. Hülyén néz ki, és nagyon bele lehet izzadni.
2015. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!