Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen cipőkről (elsősorban lányok véleménye érdekelne)?

Figyelt kérdés
[link] havernak van ilyen és kis vitánk van, szerintem rettenetes :D
2015. máj. 8. 18:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha valami úton-módon hozzáöltözik felőlem....
2015. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
most ez a divat, istenem... Mert ennél hülyébb divatok sosem voltak a történelem során?? Mi például a suliban mindig a nyolcvanas évekbeli tablókon röhögünk, hogy milyen hülye frizurák voltak. Ilyenen fönnakadni, hogy ki milyen cipőt vesz fel... Jó, nekem sem tetszik, én nem viselném, de gáznak semmi esetre sem tartom.
2015. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szövegkiemelő színű. Én nem nagyon vennék fel ilyet. Fehérben sokkal jobb lehet.
2015. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Futócipő vagy kosaras cipő az utcákon meg gangsta volt régen. Most ilyen okádék krémszínű bélsarat hord mindenki aminek csónak formája van.
2015. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Futásra használnám, s nem a hétköznapokra.
2015. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Uhh... fujj

futni csak-csak, mert ott nem az a lényeg hogy néz ki, de tartsd magad távol tőle

2015. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Én backboard van vagyok"

-ezt nem tudtam értelmezni, fuss neki mégegyszer, mert kíváncsi vagyok mit akartál közölni :D


-vélemény: konkrétan ez a futócipő nem tetszik, de vannak olyanok, amiket hordanék utcára. Kosaras cipőkből pedig a régi klasszikusokat hordanék utcára - melyeket ha megnézel, már nem is annyira sportosak(pl teljes bőr - ami nehéz)

[link]

-vagy az "Air Jordan 1" -csak ezt lehetetlen beszerezni

2015. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt akartam írni, én backboardos vagyok, de kissé kapkodva :D [link] nekem ilyen van :)
2015. máj. 9. 11:46
 19/19 anonim ***** válasza:

Tényleg olyan, mint egy szövegkiemelő. :D

Egyébként nekem tetszenek a futócipők utcára (most vettem egy Roshe Run-t triple blakcben, imádom), de ezt nem húznám fel, mert sem a fazonja, sem a színe nem jön be.

2015. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!