Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek errôl a...

Mi a véleményetek errôl a ruháról? (iskolába)

Figyelt kérdés

Egy Wednesday Addams stílusú ruha, ami hihetetlenül elnyerte a tetszésemet. A stílusomhoz illik, szeretem az ilyen ruhákat. Egy fekete harisnyával, platformos boots-al és kiegészítôk nélkül venném fel. Iskolába ez nagyon durva? Bár eddig nem igen szóltak érte, de nem nézték jól szemmel a stílusomat..

[link]

[link]

Nekem a szûkített változata tetszik jobban.



#ruha #stílus #iskola #fekete #Wenesday Addams
2015. máj. 10. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hááát attól függ.

Igazából ha szép fekete az anyagja nem szürke és a harisnya is szép fekete akkor még jól is nézhet ki, de ez sok mindentől függ.

2015. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nekem nagyon tetszik! Szerintem simán felveheted, főleg, ha Neked tetszik, és ilyen a stílusod. :)
2015. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Platformos boots, attól függ, h hány éves vagy. De a ruhát nyugodtan vedd fel, nagyon jól néz ki;)
2015. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A második túl rövid, az első szerintem rendben van, bár most már kissé meleg van hozzá.
2015. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mi lenne ebben a durva? semmi. amúgy a boots magyar megfelelője a csizma, csak szólok ...
2015. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem is kell ilyen :D
2015. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, a cipô platformja mellesleg 5 cm.

Köszönöm a válaszokat, alig várom, hogy megérkezzen :)

2015. máj. 10. 10:12
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Egy ilyenben nevetségesen néz ki mindenki, szóval ne csodálkozz, ha furcsán néznek rád. Ez a tipikus "megakarommutatnihogyénmilyenrohadtulegyedivagyok" cipő.

Akkora, hogy ölni lehetne vele, ráadásul minden kis művészlelkecske azt hiszi, hogy tud benne járni. A piszkafa lábon még nevetségesebben mutat.

2015. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Úristen, az első változatába szerelmes vagyok, most mindenképp be kell szereznem egy ilyet. :D

Egyébként én az ilyesmi ruhákat motoros csizmával szoktam felvenni, azokkal nem durva egyáltalán. De pl. ilyesmi stílusú csizmával is el tudom képzelni:

[link]

2015. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]

Így néz ki a cipô, és egyáltalán nem "rohadt nagy".

Nem vagyok egyedi és még csak mûvészlélek sem.

Miért ne vehetném fel? Azért mert neked nem tetszik, menjek elegégetni és utáni sírjak a sarokban?

Mindesestre te is k*rvára egyedi lehetsz. Maradj szürke kisegér a mindennapokban, az való az ilyen embereknek :)

2015. máj. 10. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!