Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy ne legyek irigy a többi...

Hogy ne legyek irigy a többi lányra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami szép lány. Egy csomó lány, aki túl jól öltözött, vagy tetszik a cucca, vagy csak simán szép, arra mindig húzom a szám. Na és én ezt nem szeretném többet, változtatnék a hozzáállásomon, csak nem tudom, hogy. :/ Átlagosan öltözöm (farmer, balerina, valami blúz, blézer), sminkelek, a hajam hosszú, vékonyszálú barna és nem túl jó minőségű, az orrom nagy és szemüveges vagyok. Nem tudom, számít-e, de lyenkor meg szoktál kérdezni.


Oltogató válaszokra nem vagyok kíváncsi. Köszönöm.


2015. máj. 11. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt magadnak kell megoldanod. Sajnos ebben még profi sem tud segíteni.

Ha irigykedős vagy akkor mindig benned lesz a dolog ha csak egy kicsit is.

2015. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De ahelyett hogy irigykedsz miért nem hozod ki magadból a maximumot? Bomba tested neked is lehet ha teszel érte, jó cuccaid is lehetnek, a szemüveged is lecserélheted kontaktlencsére. A hajaddal is kezdhetnél valamit, ha vékonyszálú akkor nem a hosszú a legjobb frizura számodra, hanem valami hullámos és rövidebb... valószínűleg. Nem lennél irigy ha te is jól néznél ki... ez pedig rajtad múlik.
2015. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha én is megirigylek valakit, aki jobban néz ki nálam. De igaza van az utolsó választ adónak, kicsit tegyél többet magadra, sminkelj,hajadat csináld meg, hozd ki magadból a szebbet. Kicsit tegyél a stílusodra is, kis magassarkú, vagy akármi.
2015. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és nincs olyan nő, aki nem lehet csúnya. Szerintem :) Mindenkiben van valami szép, és hajrá, találd meg te is
2015. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 matita válasza:
Ha teszel érte te is kihozhatod magadból a maximumot, és elégedett lehetnél magaddal. Mindenkinek vannak olyan napjai amikor csúnya, és mindenkinek van olyanja, hogy lát egy nőt akire úgy gondolja, hogy szebb nála, csinosabb nála és féltékeny lesz. De az, hogy húzod a szád, az már csak a te hozzáállásod miatt van. Ilyenkor feltehetnéd magadban a kérdést? Bennem mi a jó? És ilyenkor ne azt válaszold reflexből, hogy semmi. Keresd magadban is a jót! Ha pedig nem vagy elégedett magaddal, tegyél azért, hogy az lehess! Ezek a lányok sem úgy születtek a világra, hogy tökéletesen néztek ki.
2015. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont óriási érték, hogy őszinte vagy ezzel kapcsolatban!
2015. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!