Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lene egy kérdésem, ősze jőtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S.J kérdése:

Lene egy kérdésem, ősze jőtem egy lanyal elkezdett előtem pukizni, azota nem kivánom a sex et vele. Ha egy másik lányra gondolk akor is eszembe jutt. Mi tévő legyek? Uj volt, számomra .3 om hete ez jár a fejembe és nem tudok meg nyugodni.19ev. V

Figyelt kérdés
Irjon valaki egy jo tipet vagy valamit

2012. okt. 2. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nagyon humoros vagy :D
2012. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mmint szex közbe csinàlta v csak amugy??
2012. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bár lányoknak nem illik de természetes dolog, tedd túl magad rajta!
2012. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Legalább megértitek, nekünk nőknek miért megy el egy idő (hm.. bizonyos "közelebbi" ismeretség!) után a kedvünk a veletek való szextől :P
2012. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Seggből szájba volt már?
2012. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
engem a helyesírásod zavar, mi lesz ha ezután már nem kívánom én sem.
2012. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Én nőként teszek a helyesírására. De ha nem higiénikus dolgot csinál, az teljesen lelomboz, onnan kezdve sajnos nem tudok ráizgulni.
2012. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez az egész kamu,ennyire senkinek nem lehet rossz a helyesírása.
2012. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
kafferbivaly: nem ismered eléggé a hímnemet ://
2012. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szedd már össze magad! Ne a puki miatt aggódj hanem az miatt, hogy nem tudod leírni azt a szót helyesen hogy: lenne, összejöttem, lánnyal, előttem, azóta, kívánom, szexet, akkor, eszembe jut, új. A többiről nem is beszélek!


A szex az megy látom, de a helyesírás az ki a francot érdekel mi!? 19 évesen ez nagyon gáz!!! Jajjj....

2012. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!