Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Társadalmilag elfogadott a...

Társadalmilag elfogadott a gamer fejhallgató használta utcai fejhallgatóként?

Figyelt kérdés

A gamer fejhallgató annyiban különbözik a sima fejhallgatótól, hogy van rajta mikrofon.


Kezd tönkre menni a fülhallgatóm, és jelenleg nincs pénzem hogy újat vegyek, de van egy elég jó gamer fejhallgatóm, és azzal akarom hallgatni a zenét(buszon, villamoson)



2015. máj. 11. 15:11
 1/7 schocko ***** válasza:
Javítsd meg a régit.
2015. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból gáz fejhallgatóval mászkálni a városban... mindegy hogy milyen.
2015. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

2. h.sz. tükrözi leginkább a magyarok álságos gondolkozását, ha más másképp néz ki vagy visel az utcán, kb olyan pofát vágnak, mint aki a citromba harapott.

Egyébként a normálisabbakat nem fogja érdekelni milyen fejhallgatót használsz, ehhez nem kell társadalmi elfogadottság. Zoliman

2015. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rengetegszer mászkálok fejhallgatóban az utcán, pl. Beats és Sony fejhallgatóval. Viszont mikrofonos fejhallgató szerintem utcára nevetséges hatást kelt. Annak a gép előtt van a helye, nem a metrón, meg a buszon. Inkább vegyél egy agybadugós kialakítású fülhallgatót, ha nincs más alternatíva
2015. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egyébként a kérdésedre válaszolva:

Nem, nem elfogadott a sima fejhallgató sem. K*rvára idegesít, hogy felszállok egy buszra és mindenki engem néz.

2015. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt agybadugósom, fájt tőle a fülem. Igazából már eldöntöttem, hogy azzal fogok zenét hallgatni, csak arra voltam kíváncsi számítsak-e furcsa tekintetekre
2015. máj. 11. 17:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem néztek furának
2015. máj. 12. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!